Перший в Україні

Створений у 2000 р., наш факультет став першим окремим факультетом психології в Україні. Сьогодні у складі факультету 4 кафедри: кафедра загальної психології, прикладної психології, педагогіки і кафедра психологічного консультування і психотерапії; лабораторії розвитку особистості та психодіагностики та науково-практичний центр.

Архів новин

 

15 серпня

Шановний першокурснику!
Поселення до гуртожитку відбудеться 25 серпня 2016 р. о 8.30,
за адресою: пл.. Свободи, 6, поверх 4 (права сторона), факультет психології.

 
752752
 

КРОК 1. В ауд. 441 у заступника декана з виховної роботи отримати НАПРАВЛЕННЯ до гуртожитку з номером вашої кімнати.
КРОК 2. В ауд. 438 (деканат факультету) отримати ДОВІДКУ з деканату про те, що Ви є студентом денної форми навчання з номером наказу про зарахування (для чоловіків  - 2 довідки: одна для паспортиста, друга – до РВК).
КРОК 3. В медпункті ХНУ імені В.Н.Каразіна (пл. Свободи, 4, 2 поверх) отримати. МЕДИЧНУ ДОВІДКУ для поселення до гуртожитку.
КРОК 4. В відділенні банку зробити оплату за реєстрацію та проживання в гуртожитку та отримати КВІТАНЦІЇ.
КРОК 5. Надати КОМПЛЕКТ ДОКУМЕНТІВ паспортисту в дирекцію студмістечка (вул. О.Яроша, б.11) та оформити перепустку до гуртожитку. Перелік документів:
1. ПАСПОРТ.
2. ДОВІДКА з деканату про те, що Ви є студентом денної форми навчання ХНУ з номером наказу про зарахування (для чоловіків  - 2 довідки: одна для паспортиста, друга – до РВК).
3. НАПРАВЛЕННЯ з деканату на поселення в гуртожиток з вказаним номером  кімнати.
4. Три фотографії.
5. КСЕРОКОПІЯ ІДЕНТИФІКАЦІЙНОГО НОМЕРУ (для чоловіків для РВК).
6. ПРИПИСНЕ СВІДОЦТВО (військовий квіток), зняте з військового обліку за попереднім місцем проживання.
7. МЕДИЧНА ДОВІДКА з медпункту ХНУ.
8. КВИТАНЦІЯ про сплату за проживання в гуртожитку.
9.КВИТАНЦІЯ за реєстрацію в гуртожитку.
10.Десять аркушів білого паперу (формат А-4).
11.Поштова марка вартістю 0.5 грн.
12.Один конверт по Україні з маркою (для чоловіків – три конверти: один паспортисту, два – до РВК)
13. Картонна папка з зав’язками.
14. Ксерокопія паспорта (1,2,11 сторінки).
При собі мати гелійову ручку зі стержнем чорного кольору.
Документи будуть прийматися тільки повним комплектом.

КРОК 6. Звернутися до завідувача гуртожитку № 10 (вул. Отакара Яроша, 12) для подальшого поселення.

 

15 серпня

 
2752
 

Дорогий першокурснику !
Факультет психології щиро вітає Вас із зарахуванням до сім`ї студентів славетного Харківського національного університету імені В.Н. Каразіна.
Ми впевнені, що кожний день яскравого студентського життя подарує Вам нові знання, нових друзів, новий досвід. Ми бажаємо Вам натхнення, впевненості, успіхів.
Вітаємо новоспечених студентів:

Базилевська Людмила Олександрівна Москаленко Дар`я Володимирівна
Баліцька Анастасія Романівна Нелипа Ганна Олегівна
Безрученко Альона Ігорівна Нетай Елеонора Олександрівна
Бормінська Марина Вадимівна Овчаренко Владислава Юріївна
Василяка Кирило Миколайович Охматенко Вікторія Сергіївна
Ващенко Данило Ростиславович Павленко Аліна Олегівна
Ведула Артем Олексійович Пащенко Павло Миколайович
Винокурова Анастасія Віталіївна Пліско Алла Григорівна
Гончаренко Ксенія Володимирівна Погановська Поліна Сергіївна
Горбатенко Давид Мурманович Полянська Поліна Олександрівна
Губеладзе Ека  Продан Людмила Юріївна
Даценко Поліна Миколаївна Рижков Максим Дмитрович
Дерновий Святослав Юрійович Романцова Олена Вадимівна
Долгих Радмила Сергіївна Руда Таїсія Миколаївна
Житник Анжела Сергіївна Рязанцева Аліна Юріївна
Іняхіна Катерина Вячеславівна Сич Анжеліка Феодосіївна
Кадина Олеся Владиславівна Сінгх Далміт 
Калініна Марина Євгенівна Скульський Яков Мирославович
Колєснік Надія Олександрівна Сулейманова Єлизавета Олегівна
Кондратюк Катерина Ігорівна Тертична Поліна Станіславівна
Кудінова Анастасія Валеріївна Ткачова Анастасія Андріївна
Лавірьова Наталія Вікторівна Хіміч Андрій Дмитрович
Лелеко Марія Максимівна Хмильніна Тетяна Олексіївна
Литвиненко Анна Сергіївна Шаповал Руслан Юрійович
Ліманський Андрій Леонідович Шинкаренко Валерія Ігорівна
Міхно Анастасія Олександрівна Шихова Оксана Сергіївна
Мороз Юліана Олександрівна Яковенко Олег Володимирович
Мосежна Маргарита Юріївна Якуніна Анна Дмитрівна

Ми чекаємо на Вас 30 серпня на Вашому факультеті о 09-00 в аудиторії 449 (4 поверх, факультет психології, пл. Свободи, 6; телефон деканату 707-50-23).
Поселення до гуртожитку 25.08 о 08-30.
До зустрічі.
Ваш факультет

 

 

05 серпня

 
6
 

05.08.2016 о 18-00 закінчився термін виконання умов для зарахування на навчання за кошти державного бюджету. З питань зарахування за кошти юридичних та фізичних осіб (за контрактом) звертатися до приймальної комісії факультету.

 

25 травня

  727  

До уваги студентів факультету пропонуються затверджені теми дипломних робіт студентів 4-го курсу денного відділення (кафекдра загальної психології)

 

25 травня

  43  

Вітаємо студентку 1 курсу Ксенію Сиромолотову з перемогою в чемпіонаті України з підводного фото в басейні! Бажаємо творчого натхнення, цікавих ракурсів, мирового визнання!. 

 

24 травня

  5  

Сердечно вітаємо студентку четвертого курсу Кремень Анастасію, яка стала стипендіатом фонду Віктора Пінчука (Zavtra.ua)!
Бажаємо подальших перемог!

 

20 травня

  453  

В квітні 2016 року в межах міжнародного проекту TEMPUS «Сталий розвиток регіону на основі еко-гуманістичної взаємодії (міждисциплінарний навчальний курс для магістрів, аспірантів та слухачів курсів післядипломної освіти в галузі інженерії)» відбулася робоча зустріч, спрямована на знайомство учасників проекту з використанням новітніх технологій в навчальному процесі та на практиці з метою підтримання сталого розвитку регіону. Зустріч була організована Політехнічним університетом Орлеану (Франція). Учасники робочої зустрічі прослухали та обговорили презентацію щодо специфіки дистанційного навчання (e-learning), використання  комп’ютерних технологій в організації навчального процесу та роботі викладачів і співробітників університету. Цікавою була демонстрація використання 3D технологій для реконструювання та консервування об’єктів історичної спадщини регіону Луари, які вважаються елементами сталого розвитку даного регіону. Протягом зустрічі були також обговорені питання включення технологій e-learning в курсові одиниці посібника, який має бути створений в результаті виконання проекту. Від Харківського національного університету імені В.Н.Каразіна в робочій зустрічі взяла участь проф. Іванова О.Ф.

 

 

17 травня

  5  

Вітаємо Кочаряна Олександра Суреновича із перемогою у конкурсі на здобуття іменної стипендії облдержадміністрації в галузі "гуманітарні науки". Бажаємо подальших творчіх успіхів

 

06 травня

  435  

До Дня перемоги над нацизмом у Другій світовій війні студенти та викладачі факультету брали участь в університетському заході "Вірші про війну".

Горячковська Таісія читала уривок з поеми О. Твардовського "Василий Теркин".

 

24 квітня

  453  

В рамках Тижня кар'єри «Karazin career week» у Каразінському університеті відбувся профорієнтаційний захід «Професії майбутнього».

Під час заходу представники ІТ-компаній та інноваційних підприємств, науковці та відомі випускники університету представили перспективні професії майбутнього, які будуть актуальними найближчі 7−10 років і успішне оволодіння якими стане запорукою вдалого працевлаштування.

Студенти та всі бажаючі мали змогу відвідати дві секції. Перша з них стосувалася гуманітарних, економіко-правових, природничих та фізико-математичних спеціальностей. Відвідавши її, можна було ознайомитися з новими напрямками розвитку гуманітарних спеціальностей, побачити ефективність взаємодії з різними суспільними інститутами та отримати експертну оцінку можливостей, які надають представлені галузі.

45254 4242 2442 453

 

24 квітня

  453  

22 квітня 2016 року відбувся перший в історії факультету психології Кар'єрний Марафон. У рамках заходу студенти успішно пройшли всі етапи марафону. Здобули знання та відвідали тренінги Навчально-наукової Психологічної Служби ХНУ імені В.Н.КАразіна, послухали цікаві надихаючі історії на прес-конференції від успішних випускників різних років випусків, озброїлися різноманітними навичками та вміннями на майстер-класах наших випускників, відвідали презентації наших роботадавців. А головне, студенти психологи повірили у себе та своє професійне майбутнє! Переможцями конкурсу на краще резюме стали Кремень Анастасія (4 курс), Смолякова Ольга ( 4 курс), Галущак Ганна ( 4 курс). Тимур Товченко (4 курс) отримав сертифікат переможця Кар'єрного Марафона 2016. Вітаємо всіх з перемогою!!!

453 354 542 2

 

19 квітня

  4545  

15 квітня 2016 року пішла з життя Лукашенко Ірина Миколаївна (1946 - 2016), доцент кафедри прикладної психології Харківського національного університету.

Ірина Миколаївна розпочала свою викладацьку та наукову діяльність у Харківському національному університеті імені В.Н. Каразіна у 1988 році на посаді доцента кафедрі психології. У 1992 році одразу після утворення кафедри прикладної психології Ірина Миколаївна стає доцентом цієї кафедри. 

За час роботи в університеті викладала широке коло навчальних дисциплін: «Диференційна психологія», «Психологія сімейних відносин», «Психологія та педагогіка», «Педагогічна психологія» тощо, здійснювала наукове керівництво курсовими та дипломними роботами студентів факультету психології. Богато років Ірина Миколаївна викладала психологічні дисципліни студентам факультета іноземних мов, допомогала студентам в підготовці до участі в наукових заходах. Нею опубліковано понад 70 наукових та навчально-методичних робіт з проблем лінгвістичних здібностей, психології особистості та діяльності перекладача, методики навчання іноземним мовам, подготовлені багатомовні словники психологічних термінів, переклади англомовних та франкомовних робіт знаних психологів.

Колеги та студенти висловлюють щире співчуття рідним та близьким Ірини Миколаївни.

Світла пам’ять.

 

19 квітня

442
234

Програма заходу

 

30 березня

  7272  

29 березня о 12-00 в аудиторії 4-39 відбулася скайп-лекція відомого британського спеціаліста по роботі з пост-травматичними стресовими розладами у військових Luke Woodley.

 

28 березня

  722  

Пишаємося нашими!!!

 

28 березня

  272  

У Каразінському університеті відбувся День відкритих дверей, під час якого абітурієнти та їхні батьки поспілкувалися з керівництвом університету, факультетів, кафедр та представниками приймальної комісії, переглянули фільм про університет, ознайомилися з презентаційними буклетами факультетів.

Майбутніх студентів привітав ректор, академік Віль Бакіров, наголосивши на важливості виваженого та розумного підходу до вибору вищого навчального закладу: «Впевнений, що через деякий час більшість із вас отримають студентські квитки, зокрема й Каразінського університету — найстарішого на теренах України. Його історія нараховує понад 200 років. Це дуже важливо. Адже чим більшим є вік університету, довшою історія, тим сильніші його традиції, більше наукових шкіл, досвіду викладання та проведення досліджень».

Про особливості вступної кампанії 2016 року розповіла відповідальний секретар приймальної комісії, доцент Ольга Анощенко. Було оголошено терміни етапів вступної кампаніїперелік документів, необхідних для вступу, а також акцентовано на нововведеннях.

Наприкінці заходу відбулися зустрічі з деканами, викладачами та студентами факультетів, під час яких абітурієнти ознайомилися з історією та життям окремого факультету, особливостями навчального процесу.

 

23 березня

34243Унікальна можливість «спробувати» студентське життя!

31 березня о 09:30!!! Запрошуємо старшокласників на факультет психології Харківського національного університету імені В.Н. Каразіна. У цей день на вас чекає: Екскурсія факультетом (У нас багаті традиції!); Лекції провідних викладачів-науковців (Психологія – це цікаво!) Участь у психологічних дослідженнях (Пізнай себе!); Майстер-клас з візуальної психодіагностики (Пізнай іншого!); Зустрічі та відверті розмови зі студентами (Вони знають про факультет все!); Студентська кав`ярня (Це теж важливо!).

Місце зустрічі: майдан Свободи, 6 (Північний корпус Харківського національного університету імені В.Н. Каразіна), 4 поверх, аудиторія 442 (у фойє Зимового саду. Працює Wi-Fi).

 

23 березня

Пишаємося нашими науковцями!

 
345
 

Вітаємо авторський колектив кафедри прикладної психології з перемогою у XVI виставці-конкурсі навчальної літератури. Бажаємо подальших перемог та творчого натхнення!

 

22 березня

453 435

22 березня 2016 р. факультет психології був представлений на форумі «Здорова нація – майбутнє України» у рамках імплементації спільного проекту «Неінфекційні захворювання: профілактика та зміцнення здоров’я в Україні».
Форум відбувся на базі ХНМУ під егідою Департаменту охорони здоров’я Харківської обласної державної адміністрації. Доцент кафедри прикладної психології Луценко Олена Львівна виступила з доповіддю «Психологічні доробки, методи та моделі інтервенцій щодо формування здорового способу життя».

 

22 березня

 
5
 

Вітаємо студенток четвертого курсу
Кремень Анастасію та Марченко Карину
З проходженням до ІІІ, останнього туру конкурсу Zavtra.ua.
Очікуємо на двох стипендіатів фонду Віктора Пінчука в складі студентів факультету! Бажаємо успіхів!!!
Ваш факультет

 

21 березня

3424327 березня 2016 року Харківський національний університет імені В. Н. Каразіна запрошує абітурієнтів на День відкритих дверей.

У рамках заходу відбудеться зустріч керівництва університету, деканів та представників приймальної комісії зі вступниками та їхніми батьками. Абітурієнти отримають всю необхідну інформацію щодо програм підготовки, діяльності факультетів, а також ознайомляться з умовами та Правилами прийому до університету у 2016 році. Також у цей день пройдуть університетські олімпіади з таких предметів: математика, фізика, людина і світ, основи здоров’я.

Початок заходу: о 9:00

Місце проведення: майдан Свободи, 4, головний корпус університету, 2-й поверх, Актова зала (станція метро «Університет», «Держпром»)

Контактна інформація

Телефон +380 (57) 707-52-70 — Центр довузівської освіти

Програма заходу (PDF, 119 Kb)

 

14 березня

 
7257
 

С 29 февраля по 12 марта 2016 года команда студентов, аспирантов и преподавателей нашего факультета принимали участие в совместном исследовании с Киево-Могилянской Академией и американским Университетом Джонса Хопкинса. Данное исследование является первичным этапом «Качественного исследования психического здоровья и психосоциальных проблем вынужденных переселенцев, ветеранов и их семей в Восточной Украине».
На протяжении этих двух недель наших молодых ученых обучали, делились опытом и поддерживали прекрасные специалисты и просто замечательные люди: руководители проекта доктор Намрита Сингх (Namrita Singh) из Университета Джонса Хопкинса и Сергей Богданов, психотерапевт, руководитель Центра исследований конфликтов и психоанализа Киево-Могилянской Академии, а также супервизоры из Киево-Могилянской Академии ‑ кандидат философских наук, профессор Андрей Гирнык и доктор психологических наук, доцент Вера Чернобровкина. Супервизором от нашего родного факультета психологии выступала Лилия Николаевна Зотова. Ассистент исследования – Данила Евтухов.
В течении первых двух дней ученые проходили теоретическое освоение использования качественных методов, тренировались проводить интервью, обсуждали специфику работы с различными группами наших респондентов.
Молодые ученые проводили интервью с вынужденными переселенцами, ветеранами АТО, их жёнами и детьми. Узнавали об их основных потребностях, конечно, делали акцент на психологических. Также беседовали с экспертами, которые работают с ВПЛ и ветеранами, чтобы узнать ещё больше о специфике проблем и какой должна быть психологическая помощь. В общем, работа проделана большая.
Но проект только этим не ограничится! Благодаря полученной информации будут разработаны программы психологической помощи для ВПЛ, ветеранов и их семей.
По завершении работы каждый участник получил сертификат, подтверждающий участие в тренинговой программе «Качественные методы исследования в сфере психического здоровья: теория и практика», который включал в себя 20 часов теории и 76 часов практики.
Хочется сказать огромное «СПАСИБО!» супервизорам и организаторам! Вы подарили нам профессиональный опыт и ценные знания, которые очень важны и дороги для нас. Ну и, конечно же, искренне поблагодарить наш любимый факультет психологии за доставленную возможность получить такой уникальный опыт!

Надеемся на новую встречу и продолжение совместной работы с нашими друзьями и коллегами!

 

26 лютого

 
6
 

Завдання для студентів, які навчаються за індивідуальною програмою з курсу «Історія Харківської психологічної школи».

 

15 лютого

5

15 лютого

 
2752
 

Шановні відвідувачі сайту! До вашої уваги пропонуються підсумки зимової сесії на факультеті психології 2015/2016 н.р.

 

09 лютого

 
6
 

До уваги аспірантів денної та заочної форми навчання пропонується завдання з курсу "Психологія". Завантажити завдання можна за цим посиланням.

 

08 лютого

 
4545
 

До уваги студентів денної форми навчання пропонується розклад занять на другий семестр 2015/2016 навчального року

 

08 лютого

57 лютого 2016 року у Каразінському університеті відбувся другий у поточному навчальному році День відкритих дверей: вступники спілкувалися з представниками факультетів, переглядали фільми про університет, вивчали презентаційні буклети факультетів.

Майбутніх студентів привітав ректор, академік Віль Бакіров: «Раді бачити вас в цей сонячний зимовий день у стінах Каразінського — одного з найвідоміших навчальних закладів, що за даними авторитетних міжнародних рейтингів входить до топ–500 кращих університетів світу та впевнено посідає другу сходинку в Україні». Ректор окреслив причини вступати саме до Каразінського: класична освіта за європейськими стандартами, активна науково-дослідницька діяльність, розвинене студентське самоврядування, розгалуджена мережа спортивних закладів, різноманітні художні колективи та цікаві заходи — все це дає змогу успішно реалізувати себе не лише як студента, а й як науковця, громадського діяча, управлінця, спортсмена, творчу особистість. Закладена в девізі університету просвітницька функція втілена в роботі музеїв історії університету, природи, археології, художньої галереї, виставкових майданчиків інтерактивної науки «ЛандауЦентр» та сучасного мистецтва «ЄрміловЦентр», що сприяють розширенню кругозору та культурному збагаченню. Віль Бакіров підкреслив, що випускник отримує не лише диплом статусного університету, а й знайомства та яскраві спогади, а також побажав абітурієнтам щасливих студентських років та успішного працевлаштування по завершенню навчання.

Декан фізико-технічного факультету університету, професор Ігор Гірка розповів про значення харківської школи фізиків, роботу каразінських учених у провідних наукових установах світу, зокрема у ЦЕРНі, перемоги студентів університету на міжнародних змаганнях. Декан факультету іноземних мов, професор Валентина Пасинок, в своєю чергу, відзначила, що спільнота випускників Каразінського — це еліта нашого суспільства.

Про особливості вступної кампанії 2016 року розповіла відповідальний секретар приймальної комісії, доцент Ольга Анощенко. Було оголошено терміни етапів вступної кампанії, перелік документів, необхідних для вступу, а також акцентовано на нововведеннях. Крім того, відбулися зустрічі з представниками факультетів, де абітурієнти отримали більш детальну інформацію про вступ на кожну окрему програму підготовки.

 

31 січня

45457 лютого 2016 року Харківський національний університет імені В. Н. Каразіна запрошує абітурієнтів на День відкритих дверей.

У рамках заходу відбудеться зустріч керівництва університету, деканів та представників приймальної комісії зі вступниками та їхніми батьками. Абітурієнти отримають всю необхідну інформацію щодо програм підготовки, діяльності факультетів, а також ознайомляться з умовами та Правилами прийому до університету у 2016 році.

Початок заходу: о 9:00

Місце проведення: майдан Свободи, 4, головний корпус університету, 2-й поверх, Актова зала (станція метро «Університет», «Держпром»)

Контактна інформація

Телефон +380 (57) 707-52-70 — Центр довузівської освіти

Програма заходу (PDF, 84 Kb)

 

05 січня

456456Згідно з наказом Міністерства освіти і науки України «Про підсумки наукової та науково-технічної діяльності за 2015 рік» (DOC, 772 Kb) вищі навчальні заклади мають підвести підсумки наукової та науково-технічної діяльності за 2015 рік.

Підсумки підводяться зокрема з виконання науково-дослідних робіт, що фінансувались відповідно до тематичних планів наукових досліджень та розробок вищих навчальних закладів і наукових установ за рахунок коштів державного бюджету, отримання грантів на наукові дослідження і розробки, які реалізовувалися науковими, науково-педагогічними працівниками, докторантами, аспірантами та студентами.

 

29 грудня

142428 грудня 2015 року у Каразінському університеті відбулося засідання Вченої ради університету, під час якого було обговорено підсумки прийому іноземних студентів, роботу спеціалізованих учених рад у 2015 році, а також ухвалено рішення про обрання на посади професора та доцента працівників низки кафедр, присвоєння вчених звань науковцям університету.

На початку заходу було присвоєно почесні звання «Почесний доктор ХНУ імені В. Н. Каразіна» завідувачу відділу кріопатофізіології та імунології Інституту проблем кріобіології і кріомедицини Національної академії наук України, академіку Анатолію Гольцеву, академіку-секретарю відділення фізики і астрономії Національної академії наук України, професору Вадиму Локтєву, «Заслужений професор ХНУ імені В. Н. Каразіна» завідувачу кафедри ботаніки та екології рослин біологічного факультету, професору Тетяні Догадіній, завідувачу кафедри теоретичної радіофізики факультету радіофізики, біомедичної електроніки та комп’ютерних систем, професору Миколі Колчигіну, професору кафедри соціально-економічної географії і регіонознавства факультету геології, географії, рекреації та туризму Костянтину Нємцу, завідувачу кафедри соціології соціологічного факультету Людмилі Сокурянській та «Заслужений викладач ХНУ імені В. Н. Каразіна» декану факультету міжнародних економічних відносин та туристичного бізнесу, професору Вадиму Сідорову.

З результатами прийому іноземних студентів у поточному році ознайомив проректор, професор Заріф Назиров, акцентувавши на основних проблемах та перспективах: «Загалом в університеті нараховується 4 495 іноземних студентів здебільшого з Індії, Йорданії, Туркменістану, Нігерії, Ізраїлю та інших країн, більшість з яких навчається на медичному та юридичному факультетах». За словами проректора, основними завданнями, спрямованими на збільшення та покращення набору іноземців, є адаптація студентів з інших країн до навчання, підготовка навчальних планів для найбільш затребуваних спеціальностей англійською мовою тощо.

Із доповіддю про роботу спеціалізованих вчених рад у 2015 році виступив проректор, професор Віктор Катрич, звернувши увагу на окремі позитивні моменти й недоліки в їх роботі та кількість захищених в них дисертацій.

Окрім цього, Вченою радою було затверджено рішення про створення Навчально-наукового інституту «Каразінська школа бізнесу» Харківського національного університету імені В. Н. Каразіна, до роботи якої, зокрема, планується долучити провідних представників бізнес-структур міжнародного рівня.

 

24 грудня

До уваги студентів, аспірантів, докторантів і працівників! Питання щодо реалізації системи запобігання та виявлення академічного плагіату


4544З травня 2015 року в університеті діє Положення про систему запобігання та виявлення академічного плагіату у наукових та навчальних працях працівників і здобувачів вищої освіти Харківського національного університету імені В. Н. Каразіна. Документ включає положення щодо заходів із формування етосу, який не сприймає академічну нечесність, запобігання та виявлення академічного плагіату, відповідальність за нього тощо.

21 грудня 2015 року під час засідання ректорату Каразінського університету було ухвалено рішення про перевірку текстів дипломних робіт здобувачів вищої освіти на постійній основі. Реалізацію рішення здійснюватиме комісія у складі представників факультетів, Центру веб-комунікацій та Науково-дослідної частини.

Система запобігання та виявлення академічного плагіату в університеті передбачає процедури та заходи із формування етосу, який не сприймає академічну нечесність; створення умов, що унеможливлюють академічний плагіат; виявлення академічного плагіату в наукових статтях, монографіях, дисертаціях, підручниках, навчальних виданнях; притягнення до відповідальності за академічний плагіат. Дана система розповсюджується на наукові та навчальні праці науково-педагогічних, наукових та інших працівників університету, докторантів, аспірантів, осіб, прикріплених до університету з метою здобуття ступеня доктора філософії (кандидата наук) поза аспірантурою та студентів.

Звертаємо увагу, що у разі виявлення академічного плагіату у творах наукової чи навчально-методичної діяльності, безпосередню відповідальність несуть автори, керівники структурних підрозділів та голови спеціалізованих вчених рад.

Положення про систему запобігання та виявлення академічного плагіату у наукових та навчальних працях працівників і здобувачів вищої освіти університету (PDF, 256 Kb)

 

 

25 листопада

До Вашої уваги пропонується фотозвіт з VII Харківських міжнародних психологічних читань

453543 453354 453345
453 453 453
453 435 453
453 435 43345

 

23 листопада

Програма

VII ХАРКІВСЬКИХ МІЖНАРОДНИХ ПСИХОЛОГІЧНИХ ЧИТАНЬ

 

7272

 

12 листопада

72 752 27

Сьогодні в рамках святкування 15-річчя факультету відбувся І тур Всеукраїнської студентської олімпіади з психології. Цього року було зареєстровано більш, ніж 50 учасників. Незабаром - оприлюднення результатів. Нехай переможе найкращій!

 

 

29 жовтня

5

5 5 5

Сьогодні в рамках святкування 15-річчя факультету відбулась зустріч випускників нашого факультету 2001-2015 років зі студентами, під час якої випускники передавали свій досвід майбутнім фахівцям-психологам.

 

29 жовтня

5

5 5 5

Сьогодні відбулася зустріч студентів з потенційними майбутніми роботодавцями в рамках програми «Karazin HR School» за сприяння Центру працевлаштування студентів та випускників Харківського національного університету імені В.Н. Каразіна. На поточній зустрічі була презентована Харківська IT-компанія NIX solutions.

 

14 жовтня

  453  

Вітаємо із Днем захисника України!

 

14 жовтня

725 2752 275

Студенти нашого факультету взяли участь у флешмобі внз, присвяченому першій річниці Дня захисника України. Вітаємо всіх зі Святом!

 

09 жовтня

5 5 5 5

2-3 жовтня 2015 на базі Полтавського національного педагогічного університету імені В.Г. Короленка відбулася Всеукраїнська науково-практична конференція «Світоглядні орієнтації особистості у сучасних соціокультурних умовах: міждисциплінарні аспекти», приурочена до 35-річчя кафедри психології.

Робота конференції велася за наступними напрямками:

  • Методологічні та теоретичні проблеми дослідження світогляду особистості у контексті людинознавчих наук.
  • Психолого-педагогічні закономірності становлення світогляду особистості та його формування у навчально-виховному процесі.
  • Самовизначення  особистості як умова її самореалізації у різних сферах життєдіяльності та проблеми психодіагностики світоглядних орієнтацій.
  • Виклики і здобутки психотерапії та психокорекції у сучасних соціокультурних умовах.

У складі харківської делегації від факультету психології ХНУ імені В.Н. Каразіна конференцію відвідали Викладачі та студентки третього і п'ятого курсів. У Полтаві делегація мала можливість відвідати цікаві та корисні в практичному плані майстер-класи та ворк-шопи, серед яких слід відзначити «Психотерапія у підлітковому віці», «Подорож у моє дитинство» (Г.В. Католик), «Особливості роботи психолога із світоглядом клієнта за допомогою метафори» (Т.Є. Тітова, М.М. Рева). Делегація повернулася з масою найприємніших вражень і новими ідеями!

 

06 жовтня

 
4545
 

Якщо Ви бажаєте стати професіоналом, запрошуємо Вас на зустріч із діючими фахівцями – практиками, яка відбудеться 07 жовтня 0 15-00 в аудиторії 450.

Тема: «Проблеми надання психологічної підтримки учасникам бойових дій»

Доповідачі: Доктор психологічних наук, професор Кривоконь Н. І. Доктор медичних наук Лисенко Н.А. Військовий капелан Бойко С.В.

Голова секції СНТ кафедри прикладної психології – Асауленко О.М. Куратор секції СНТ кафедри прикладної психології – доцент Сорока А. В.

 

02 жовтня

  453  

02 жовтня о 13-30 в аудиторії 450 відбулися збори трудового колективу факультету психології.

На порядку денному стояли такі питання: звіт декана факультету про роботу у 2014/2015 навчальному році та завдання на 2015/2016 навчальний рік.

З Рішенням зборів трудового колективу факультету психології від 02.10.2015 року ви можете ознайомитись за посиланням.

 

01 жовтня

  435  
 
Найщіріші вітання нашому декану!
 

 

01 жовтня

  5  

Дорогі колеги!

Прийміть вітання з нагоди Дня працівників освіти!

Здоров`я, натхнення, успіхів, вдячних студентів, виконання всіх бажань, щастя, миру й добробуту сім`ям вашим!

Нехай кожен день приносить вам радість!

  З повагою і вдячністю, ваш факультет психології

 

 

28 вересня

  725725  

02 жовтня о 13-30 в аудиторії 450 відбудуться збори трудового колективу факультету психології.

Порядок денний: звіт декана факультету про роботу у 2014/2015 навчальному році та завдання на 2015/2016 навчальний рік.

 

28 вересня

Шановні колеги!


Влітку Радою молодих учених при МОН запропоновано проведення конкурсів наукових проектів молодих учених. Ініціативу підтримав заступник Міністра освіти і науки М.В.Стріха, відтак, - схвалено відповідне Положення (додаток). Конкурс планується оголосити в листопаді 2015 року. На фінансування заплановано виділення близько 5% коштів (близько 10 млн грн), котрі йдуть на забезпечення фундаментальних і прикладних розробок.
 
Пропонуємо колегам - молодим ученим, взяти участь у конкурсі.
 
З повагою, Ганна Толстанова, доктор біологічних наук, член Ради молодих учених при МОН

 

25 вересня

72 72 5252 425582

Відбулися загальні збори студентів факультету психології. На зборі звітували представники органів студентського самоврядування факультету та було визначено перспективні напрямки роботи студентів.

 

15 вересня

4567375Каразінський університет вдруге потрапив до рейтингу кращих університетів світу QS World University Rankings, увійшовши до топ–500.

Рейтинг QS World University Rankings — це глобальне дослідження показників досягнень вищих навчальних закладів світового значення в галузі освіти й науки, який розраховується за методикою британської консалтингової компанії Quacquarelli Symonds (QS).

Серед критеріїв рейтингу — індекс академічної репутації вищого навчального закладу, індекс репутації серед працедавців, співвідношення кількості представників професорсько-викладацького складу до кількості студентів, індекс цитування наукових статей викладацького складу по відношенню до чисельності його представників, відсоток іноземних представників викладацького складу та іноземних студентів від загальної кількості студентів.

Для визначення результатів рейтингу використовуються статистичні дані з відкритих джерел, бібліометричні дані Scopus, а також результати глобального експертного опитування міжнародних представників академічної спільноти та працедавців, яке проводиться в п’яти предметних сферах: природничі науки, соціальні науки, гуманітарні науки та мистецтво, науки про життя, інженерні науки й технології.

 

7 вересня

23333226 вересня 2015 року Каразінський університет долучився до «Наукових пікніків» — унікального проекту, що створює майданчик, де кожен може доторкнутись до науки, відчути себе справжнім експериментатором. У заході взяли участь представники 60 вищих навчальних закладів, наукових установ, закладів культури та громадських організацій Харківщини й Луганщини — понад 400 школярів, студентів, викладачів та науковців.

На майданчиках експериментаторів наочно пояснювалися закони фізики та логіки, хімічні й біологічні процеси, розкривалися секрети роботи представників різних професій, демонструвалося, як працюють роботи й різноманітні установки. Кожен присутній мав змогу спробувати себе в цікавій справі: знайти міну, зробити ліки, виростити штучний рубін, зварити борщ, загасити пожежу, зняти відбитки пальців, відновити археологічні знахідки, перевірити якість продуктів, зіграти на трубі, розв’язати головоломку, створити хімічний годинник тощо. Діти та дорослі могли пройти психологічні та професійні тести, взяти участь у конкурсах та майстер-класах.

Університет на пікніках представили вихованці Малого каразінського університету, а також студенти біологічного, фізико-технічного і юридичного факультетів. Юні каразінці випробували себе у ролі викладачів, розкрили загадки кімнати Єймса, фракталів, оптичних ілюзій, послідовності Фібоначчі, зв’язку математичного дробу й музики, фанатів фізики зацікавили світлографікою, паперовим мостом, капілярними властивостями матеріалів і діючою моделлю трансформатора Тесли. Юристи запропонували гостям заходу пограти в юридичну «показуху», пройти правовий квест та взяти участь у «веселому допиті».

Крім того, вперше за історію проведення пікніків відбулася посвята першокурсників у студенти науковими дослідженнями, також вони могли поспілкуватися з фахівцями провідних науково-дослідних інститутів в невимушеній атмосфері.

Захід організований українсько-польським проектом «Наукові пікніки в Україні» спільно з Харківським міським громадським об’єднанням «Центр розвитку громад» за підтримки Департаменту у справах сім’ї, молоді та спорту Харківської міської ради, Харківського міського центру дозвілля молоді за участю Північно-східного наукового центру Національної академії наук та Міністерства освіти і науки України.

 

31 серпня

Вітаємо наших першокурсників!!!

5

5 5 5
5 5 55
5 5 5
5 5 5
5 5 5
5 5 5
5 5 5

 

20 серпня

 
4545
 

Факультет психології щиро вітає своїх студентів!:

5

Нехай кожний день навчання у славетному Харківському національному університеті імені В.Н. Каразіна дарує вам радість, спілкування, відкриття, творчість, натхнення!

Vivat першокурсники!!!!

Нагадуємо, що загальні збори студентів-першокурсників відбудуться 27 серпня, о 14 годині, в аудиторії 449 (IV поверх) за адресою: пл. Свободи, 6, Північний корпус університету.

Поселення у гуртожиток 27.08 з 8-30, ауд. 441 за тією ж адресою.

 

02 червня

Вітаємо наших випускників!!!!!!

  5  
5 5 5 5
5 5 5 5

 

20 травня

5

Сьогодні відбулось нагородження переможців першого міського конкурсу студентських наукових робіт за спеціальністю "Психологія".

5 5 5 5

 

19 травня

5

Сьогодні на нашому факультеті відбувся науково-практичний семінар «Комплексна соціальна травма: медичний, психологічний, соціальний аспекти».

У семінарі брали участь фахівці медичного, філософського, соціологічного факультетів, факультету психології Харківського національного університету імені В.Н.Каразіна, науковці Національного університету цивільного захисту України, практикуючі психологи, лікарі – психіатри, соціальні працівники, представники Української асоціації фахівців з подолання наслідків психотравмуючих подій.

5 5 5 5

 

15 травня

5

Сьогодні на нашому факультеті відбувся перший міський конкурс студентських наукових робіт за спеціальністю "Психологія". У конкурсі взяло участь 18 учасників з різних вузів Харкова.

5 5 5 5 5

 

15 травня

 
5
 

У Харківському національному університеті імені В.Н.Каразіна (пл.Свободи 6, ауд. 450) 19.05. 2015 о 14.00 проводиться науково-практичний семінар «Комплексна соціальна травма: медичний, психологічний, соціальний аспекти».

У семінарі приймають участь фахівці медичного, філософського, соціологічного факультетів, факультету психології Харківського національного університету імені В.Н.Каразіна, науковці Національного університету цивільного захисту України, практикуючі психологи, лікарі – психіатри, соціальні працівники, представники Української асоціації фахівців з подолання наслідків психотравмуючих подій.

Мета семінару – розробка стратегій міждисциплінарних науково-практичних досліджень збереження соматичного та психологічного здоров’я, подолання психотравмуючих факторів розвитку особистості у сучасному соціумі.

 

12 травня

 
5
 

14-15 травня 2015 року в Харківському національному університеті імені В.Н. Каразіна на факультеті психології відбудеться, присвячена 15-річчю факультету, Міжнародна молодіжна науково-практична конференція «Вектори психології-2015».

Докладніше

 

12 травня

 

7 травня на факультеті відбулась година спогадів про рідних та близьких, які жили під час другої світової війни. До вашої уваги відеоогляд цієї події.

 

06 травня

 
5
 

7 травня о 15.00 в ауд. 4-50. "Пам'ять серця опалена війною..." Година спогадів про рідних та близьких, які жили під час другої світової війни. Запрошуються співробітники та студенти факультету.

 

20 квітня

24 квітня о 15-15 в аудиторії 435 відбудеться засядання клубу "Время и мы", яке присвячене пам`яті О.К. Дусавицького. Запрошуємо усіх бажаючих!

 

18 квітня

До вашої уваги пропонується фотозвіт з Дня випускника, який відбувся в університеті сьогодні.

5

5 5 5 5

 

17 квітня

Сьогодні відбулась поїздка благодійної організації факультету психології в Дитячий Оздоровчий Туберкульозний санаторій:

5 5 5

 

15 квітня

Вітаємо Валерію Зюзюкіну, яка отримала Подяку університету за яскраве привітання до 210 річниці Харківського національного університету імені В.Н.Каразіна

 

 

14 квітня

618 квітня 2015 року у Каразінському університеті за ініціативою Асоціації випускників, викладачів та друзів Харківського національного університету імені В. Н. Каразіна відбудеться традиційний День випускника.

У рамках заходу заплановано роботу фотостудії «Харківському університету — 210 років», проведення тематичних виставок у фойє головного корпусу університету, приміщенні Музею історії університету, Центральної наукової бібліотеки.

Програма заходів (PDF, 124 Kb)

Контактна інформація

Телефон: +380 (57) 719-23-52

Довідково. Асоціацію випускників, викладачів та друзів університету було створено у 2001 році як співтовариство активних, ініціативних і небайдужих до університету людей. Асоціація надає всебічну допомогу в реалізації наукових, освітніх і соціально-економічних програм, створює необхідні умови для повноцінного спілкування спільноти університету та є впливовим культурно-просвітницьким центром України.

 

14 квітня

516 квітня 2015 року у Каразінському університеті відбудеться VІІІ Ярмарок вакансій, під час якого студенти університету отримають можливість поспілкуватися із роботодавцями, надати їм своє резюме та записатися на співбесіду.

Графік роботи: з 12:00 до 15:00

Місце проведення: майдан Свободи, 6, північний корпус університету, 1-й поверх, Колонна зала

Партнери заходу — Асоціація випускників, викладачів та друзів, Академічний сенат, Первинна профспілкова організація студентів, аспірантів та докторантів Харківського національного університету імені В. Н. Каразіна та Харківський обласний центр зайнятості, генеральний інформаційний спонсор — регіональна служба пошуку роботи «Робота в Харкові».

Контактна інформація

Центр працевлаштування студентів та випускників університету,

майдан Свободи, 6, північний корпус університету, 5-й поверх, ауд. 563

Телефон: +380 (57) 707-50-99

 

06 квітня

  5  

02 квітня на факультеті психології відбувся день відкритих дверей. В рамках заходу для абітурієнтів проводилася факультетська екскурсія; вони відвідали лекції найкращих викладачів факультету; ознайомились з матеріально-технічною базою лабораторії психодіагностики; брали участь у майстер-класі з візуальної психодіагностики. До Вашої уваги пропонується фотозвіт ц цієї події..

5 5 5 5

 

03 квітня

 
5
 

14-15 травня 2015 року в Харківському національному університеті імені В.Н. Каразіна на факультеті психології відбудеться, присвячена 15-річчю факультету, Міжнародна молодіжна науково-практична конференція «Вектори психології-2015».

Докладніше

 

03 квітня

 
5
 

Вітаємо Грищенко Вікторію, міс Вишуканість Університету!

Щиро радіємо, що поважне журі конкурсу "Красуня університету 2015" визнало твою витончену красу та талант, які забарвлюють життя та зігрівають всіх, хто поряд з тобою!

 

31 березня

5 5 5 5

Сьогодні на факультеті психології  відбувся науково-парактичний семінар за участю шкільних психологів Дзержинського та Орджонікідзевського районів міста. Тема: Діагностика й розвиток когнітивної сфери. В семінарі взяли активну участь понад 70 шкільних психологів.

 

31 березня

5 5 5 5

На засіданні спеціалізованої вченої ради Д 64.051.08 28 березня 2015р. відбувся захист дисертації Бару Інни Олександрівни за темою «Особливості симптомокомплексу «емоційного холоду» в міжособистісних стосунках», поданої на здобуття наукового ступеня кандидата психологічних наук за спеціальністю 19.00.01 – загальна психологія, історія психології. Науковий керівник: д.психол.н., проф. Кочарян О. С.

 

31 березня

 
6
 

29-30 жовтня 2015 року на базі Харківського національного університету імені В.Н. Каразіна (61077, м. Харків, пл. Свободи, 6) відбудуться VII Харківські міжнародні психологічні читання.

Метою заходу є актуалізація й поглиблення наукових уявлень та обмін практичним досвідом щодо надання психологічної допомоги в різних сферах суспільного буття.

У рамках заходу планується організувати виступи, дискусії, провести майстер-класи, круглі столи, вечірні лекції, супервізійні групи за участю провідних вітчизняних та зарубіжних вчених, практичних психологів, педагогів, соціальних працівників і соціальних педагогів, інших фахівців; визначити коло теоретичних і прикладних проблем, пов’язаних із реалізацією методів надання психологічної допомоги в різних життєвих обставинах.

Докладніше:

5 5 5

 

26 березня

Сьогодні наш факультет відвідали студенти підготовчого факультету. Студентам було продемонстровано наші лабораторії, кафедри, навчальні аудиторіїї, методичний кабінет, Площа психологічної свободи. До вашої увагт пропонується фотозвіт з цієї події.

5 5 5
5 5 5

 

25 березня

Вітаємо наших переможців другого туру Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з природничих, технічних і гуманітарних наук: 1 місце: Алімова Марина, науковий керівник доц. Яворовська Любов Миколаївна. 2 місце - Зубрицька Альона, науковий керівник = доц. Фролова Євгенія Валеріївна.

5 5 5 5

 

25 березня

5

Підведено підсумки І туру Всеукраїнської студентської олімпіади з психології. За результатами роботи журі перше місце посів Едуард Попов, студент 4 курсу, друге місце - Фартушна Катерина, студентка 3 курсу, третє - Левченко Анастасія, студенка 5 курсу. У номінації "Тестові завдання" перемогу святкували Левченко Анастасія, Алімова Марина та Попов Едуард. У номінації "Практик" переможцями виявилися Марченко Карина та Попов Едуард. Фартушна Катерина перемогла у номінації "Ерудит".

Вітаємо переможців та бажаємо успіхів у подальших турах!

5 5 5 5

 

25 березня

 
5
 

31 березня  факультет психології  проводить науково-парактичний семінар за участю шкільних психологів Дзержинського та Орджонікідзевського районів міста. Тема: Діагностика й розвиток когнітивної сфери. Початок  роботи 10.00.

 

25 березня

 
5
 

30 березня відбудеться навчально-демонстраційне заняття «Психологія сприйняття кольору та світу» для студентів 1 курсу на базі Академії дизайну та мистецтв в лабораторії кольорового живопису. Початок 12.00.

 

24 березня

УВАГА!!! ДЕНЬ ВІДКРИТИХ ДВЕРЕЙ ПЕРЕНЕСЕНО НА 02 КВІТНЯ

 
4545
 

02 квітня на факультеті психології відбудеться день відкритих дверей о 9-00 в аудиторії 445, пл. Свободи, 6, Північний корпус, 4 поверх.

Шановний абітурієнте!

02 квітня (четвер) під час шкільних канікул запрошуємо на ДЕНЬ ВІДКРИТИХ ДВЕРЕЙ ФАКУЛЬТЕТУ ПСИХОЛОГІЇ

5У програмі: - факультетська екскурсія; - можливість відвідати лекції найкращих викладачів факультету; - знайомство з матеріально-технічною базою лабораторії психодіагностики; - участь у майстер-класі з візуальної психодіагностики.

День відкритих дверей факультету – це плідне спілкування, яскраві враження та найцікавіша інформація. Ви отримаєте відповіді від студентів, викладачів і керівництва факультету на всі актуальні запитання. Проте, не варто і нехтувати студентським буфетом:)

Початок: 9.00, 26 березня 2015 року Місце зустрічі: пл. Свободи, 6 (Північний корпус), 1 поверх, фойє по центру

ВІДЧУЙ СЕБЕ СТУДЕНТОМ ВЖЕ ЗАРАЗ!

 

23 березня

5У Каразінському університеті відбувся третій у поточному навчальному році День відкритих дверей, під час якого абітурієнти та їхні батьки отримали змогу поспілкуватися з керівництвом університету, факультетів, кафедр та представниками приймальної комісії, а також ознайомитися з Правилами прийому на 2015/2016 навчальний рік.

Захід розпочався традиційною презентацією факультетів та показом відеофільмів про університет, після чого відбулася загальна зустріч з проректором, академіком М. О. Азарєнковим, деканом механіко-математичного факультету, професором Г. М. Жолткевичем, деканом факультету геології, географії, рекреації і туризму, професором В. А. Пересадько, деканом філософського факультету, професором І. В. Карпенком та директором Центру довузівської освіти, професором В. І. Чеботарьовим.

Після цього наш факультет відвідали абітурієнти, що цікавляться психологією, - їх в цей день було не багато, не мало - 39 чоловік. До Вашої уваги пропонується фотозвіт з цієї події.

5 5 5 5

 

19 березня

Сьогодні на факультеті психології відбувся І тур Всеукраїнської студентської оліспіади з психології. 21 студент факультету взяли участь у цій події. До Вашої уваги пропонується фотозвіт.

5 5 5
5 5 5
5 5 5

 

17 березня

 
5
 

Вітаємо наших переможців Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з вікової та педагогічної психології: Алімову Марину із першим місцем (науковий керівник дой. Яворовська Л.М.) та Зубрицьку Альону із другим місцем (науковий керівник доц. Фролова Є.В.)

 

12 березня

 
4545
 

26 березня на факультеті психології відбудеться день відкритих дверей о 9-00 в аудиторії 445, пл. Свободи, 6, Північний корпус, 4 поверх.

Шановний абітурієнте!

26 березня (четвер) під час шкільних канікул запрошуємо на ДЕНЬ ВІДКРИТИХ ДВЕРЕЙ ФАКУЛЬТЕТУ ПСИХОЛОГІЇ

5У програмі: - факультетська екскурсія; - можливість відвідати лекції найкращих викладачів факультету; - знайомство з матеріально-технічною базою лабораторії психодіагностики; - участь у майстер-класі з візуальної психодіагностики.

День відкритих дверей факультету – це плідне спілкування, яскраві враження та найцікавіша інформація. Ви отримаєте відповіді від студентів, викладачів і керівництва факультету на всі актуальні запитання. Проте, не варто і нехтувати студентським буфетом:)

Початок: 9.00, 26 березня 2015 року Місце зустрічі: пл. Свободи, 6 (Північний корпус), 1 поверх, фойє по центру

ВІДЧУЙ СЕБЕ СТУДЕНТОМ ВЖЕ ЗАРАЗ!

 

05 березня

5Харківський національний університет імені В.Н. Каразіна започаткував проведення Міжвузівського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціальності «Психологія». У Конкурсі братимуть участь усі вищі навчальні заклади міста Харкова, які готують психологів.

Конкурс проводиться у два тури: перший тур – у вищих навчальних закладах міста Харкова (березень 2015 року), другий тур – у Харківському національному університеті імені В.Н. Каразіна (квітень 2015 року).

Захист наукових робіт та підведення підсумків Конкурсу відбудеться 24 квітня 2015 р. у рамках Міжнародної молодіжної науково-практичної конференції «Вектори психології – 2015».

Вимоги до оформлення конкурсних робіт представлені у Положенні про Міжвузівський конкурс студентських наукових робіт зі спеціальності «Психологія».

Запрошуємо всіх бажаючих до участі у Конкурсі!

 

05 березня

5Цей рік є особливим для Каразінського університету — він відзначає своє 210-річчя. На честь визначної дати в університеті оголошується студентський конкурс (PDF, 288 Kb) на краще фото- або відео-привітання рідної Alma Mater.

Зробіть яскраве, творче, незвичайне і красиве фото- або відеовітання, присвячене ювілею університету, і отримайте цінну винагороду! Обов’язковою умовою є присутність у конкурсній роботі слогану конкурсу «Моєму університету — 210!».

Конкурс проходитиме у 4 етапи:

  • з 17 листопада 2014 року по 15 березня 2015 року — прийом заяв і конкурсних робіт, які можна надсилати на електронну адресу media210@karazin.ua або подавати особисто до Центру зв’язків з громадськістю та пресою університету (майдан Свободи, 4, головний корпус, ауд. 2-46);
  • з 16 березня по 26 березня 2015 року — розміщення фотографій і відеороликів на веб-сайті, присвяченому ювілею університету, проведення інтернет-голосування у групах університету в соціальній мережі «ВКонтакте»;
  • 27–29 березня 2015 року — оцінювання робіт конкурсною комісією;
  • до 6 квітня 2015 року — нагородження переможців.

До участі у конкурсі, який проводиться ректоратом за підтримки Первинної профспілкової організації студентів, аспірантів і докторантів, запрошуються усі студенти Каразінського університету.

Зразок заявки учасника (DOC, 12 Kb)

 

01 березня

522 березня 2015 року Харківський національний університет імені В. Н. Каразіна запрошує абітурієнтів на День відкритих дверей.

У рамках заходу відбудеться зустріч керівництва університету, деканів та представників приймальної комісії зі вступниками та їхніми батьками. Абітурієнти отримають всю необхідну інформацію щодо програм підготовки, діяльності факультетів, а також ознайомляться з Правилами прийому до університету у 2015 році.

Крім того, в рамках Дня відкритих дверей для вступників на механіко-математичний факультет проводитиметься профорієнтаційна олімпіада з математики, на філософський факультет — з дисциплін «Людина і світ» та «Основи здоров’я», на факультет геології, географії, рекреації і туризму — з географії.

Початок заходу: о 9:00

Місце проведення: майдан Свободи, 4, головний корпус університету, 2-й поверх, Актова зала (станція метро «Університет», «Держпром»)

Контактна інформація

Телефон +380 (57) 707-52-70 — Центр довузівської освіти

Програма заходу (PDF, 85 Kb)

Правила прийому до Харківського національного університету імені В. Н. Каразіна в 2015 році (PDF, 545 Kb)

Перелік конкурсних предметів у сертифікаті Українського центру оцінювання якості освіти (PDF, 156 Kb)

 

20 лютого

 
5
 

19 лютого відбулась зустріч студентського активу факультету психології з випускниками факультету, які представляли громадську благодійну організацію "Вихід є".

 

19 лютого

 
5
 

26 березня на факультеті психології відбудеться день відкритих дверей о 9-00 в аудиторії 445, пл. Свободи, 6, Північний корпус, 4 поверх.

 

18 лютого

Вітаємо Кочаряна Олександра Суреновича із присвоєнням премії імені В.Н. Каразіна ІІІ ступеня!

 
5
 

 

17 лютого

 
До уваги студентів 4 та 5 курсів!
 
 
5
 

Проміжний звіт роботи над дипломом відбудеться по кафедрам:

Кафедра загальної психології – 24.02.2015 о 14.00 ауд. 451

Кафедра прикладної психології – 26.02.2015 о 15.00 ауд.416

Кафедра психологічного консультування та психотерапії – 24.02.2015 о 15.15 ауд. 406

 

10 лютого

 
5
 

26 березня на факультеті психології відбудеться день відкритих дверей. Більш детальну інформацію очікуйте на нашому сайті у найближцій час.

 

07 лютого

 
5
 

До уваги студентів факультету пропонується розклад занять на другий семестр 2014/2015 навчального року

 

07 лютого

 
5
 

До Вашої уваги пропонуються ПІДСУМКИ ЗИМОВОЇ СЕСІЇ НА ФАКУЛЬТЕТІ ПСИХОЛОГІЇ У ПЕРШОМУ СЕМЕСТРІ 2014/2015 НАВЧАЛЬНОГО РОКУ

 

06 лютого

ВІТАЄМО НАШИХ ВІДМІННИКІВ!!!
 
5
 
I курс
ГРИЩЕНКО  Вікторія
РУДЕНКО Олександра
ШТЕПА Єлизавета
ЛЯННА Анна
ЧЕРКАШИНА Вікторія
_
II курс
МАЛОФЕЙКІНА  Катерина
ОТРІШКО Анастасія
КОТЕНКО Світлана
РЕПІНА Інна
КОСТЮКОВА Марина
МИСОЧКА Оксана

ІІІ курс
ОСЕТРОВА Юлія

IV курс
АНТОНОВИЧ  Мілєна
ЖУРАВЕЛЬ Анастасія
СЕМЕНІХІНА Ксенія
V курс
АЛІМОВА Марина
ПАНТЮХ Марія
ЛЕВЧЕНКО  Анастасія
МИ ВАМИ ПИШАЄМОСЯ!!! ТАК ТРИМАТИ!!

 

29 січня

5Наш факультет взяв участь у благодійному аукціоні «Університет. Мистецтво. Мир». У Каразінському університеті в рамках заходів, присвячених 210-літтю з дня відкриття університету, відбувся благодійний аукціон «Університет. Мистецтво. Мир». На аукціоні, організованому університетом за участю Харківського відділення Національної спілки художників України, було представлено 47 лотів — картини сучасних українських митців, членів спілки, а також твори з приватних колекцій каразінців. Як аукціоніст виступив директор Центру краєзнавства імені П. Т. Тронька, професор Сергій Куделко.

Аукціон, метою якого був збір коштів на підтримку поранених військовослужбовців із зони АТО, які проходять лікування у Військово-медичному клінічному центрі Північного регіону (м. Харків), продовжує двохсотрічні традиції благодійництва університетської громади. Загалом у ході акції було зібрано понад 120 000 гривень.

 

16 січня

 
5
 
 
Натисніть на зображення для збільшення
 

Увага! Другий семестр розпочинається 09 лютого згідно з навчальним планом.

 

 

14 січня

454531 січня 2015 року Харківський національний університет імені В. Н. Каразіна запрошує абітурієнтів на День відкритих дверей.

У рамках заходу відбудеться зустріч керівництва університету, деканів та представників приймальної комісії зі вступниками та їхніми батьками. Абітурієнти отримають всю необхідну інформацію щодо програм підготовки, діяльності факультетів, а також ознайомляться з Правилами прийому до університету у 2015 році.

Початок заходу: о 9:00

Місце проведення: майдан Свободи, 4, головний корпус університету, 2-й поверх, Актова зала (станція метро «Університет», «Держпром»)

Контактна інформація

Телефон +380 (57) 707-52-70 — Центр довузівської освіти

 

 

30 грудня

 
 

 

29 грудня

Святкування Нового року на факультеті

Традиція факультету - ялинка з сюрпризом.

Цього року "психологічна" ялинка - в чорно-білому форматі. Прикрашають ялинку не тільки кульки та гірляндий, а й чорно-білі фотографії, на яких зображені усі досягнення студентського та викладацького складу факультету.

 

21 грудня

   

Напередодні дня Святого Миколая за ініціативи Студентської ради факультету та за підтримки Студентської ради університету студенти провели кілька благодійних акцій.

18 грудня ми відвідали Богодухівський дитячий будинок - інтернат для діток з вадами розумового та фізичного розвитку. Наші студенти підготували концертну програму, зробили кілька майстер - класів, але не тільки ми поділилися своїм теплом, і увагою, але і хлопці залишили частинку себе в наших серцях.

19 грудня ми побували на Станції Харків (волонтерський пункт для людей, які покинули зону військового конфлікту), ми подружилися з хлопцями і весело провели час, а потім відвідали хост і принесли туди трохи свята не тільки для діток але й для їхніх батьків.

 

18 грудня

Спогади наших випускників про факультет

mom1c.jpgОт всего сердца поздравляю Харьковский Университет с юбилеем!
Как и первый учитель, мой первый университет не забудется никогда. Также, не забудутся встреченные в нем друзья: Любовь Яворовская, Елена Авраменко, Марина Чигринова, Мария Мартыненко и Елена Крутий.
Знания, полученные мной в Харьковском Университете, заложили прочную основу для всего моего дальнейшего образования и работы. Пользуясь случаем, хочу выразить глубокое уважение и благодарность моему первому преподавателю психологии Елене Феликсовне Ивановой. Также, хочу помянуть с благодарностью уже ушедших Александра Константиновича Дусавицкого, Григория Кузьмича Середу и Алексадра Николаевича Лактионова.
Спасибо, Alma Mater, за знания, блестящих преподавателей и верных друзей!
С любовью,
Марина Папирова

Марина Папирова - Доктор Психологии, Преподаватель Денверского Университета, Клинический Супервайзер Психотерапевтической Клиники Денверского Университета, Лицензированный психолог и лицензированный психотерапевт штата Колорадо, США

Далі буде...

 

18 грудня

Кращі соціально-екологічні проекти студентів 5 курсу: підведення підсумків

Протягом семестру студенти 5 курсу в рамках навчальної дисципліни «Екологічна психологія» розробляли й захищали свої проекти з екозбереження.

Хлебнікова Даша, Пантюх Марія й Алімова Марія продовжили проект, розпочатий ними навесні 2012 р. – «визволення» від сміття спуска Весніна https://vk.com/event52675784

Психологічні проблеми організації сортування сміття для його подальшої утилізації розглядалися в проекті «Reduce, reuse, recycle» Ковпак Тетяни, Синюгіной Тетяни, Шляхової Олени.

Галась Алина, Дубенко Олена, Денисенко Даша і Шувалова Катя розробили й провели зі студентами філологічного факультету ХНУ та ХНЕУ тренінг по підвищенню екологічної компетентності й формуванню установок на ресурсозбереження. У рамках проекту «Екозбереження шляхом енергозбереження» Деревянко Юлія, Бистрова Маргарита, Грінченко Ганна створили добірку відеоматеріалів по проблемі екологічних змін і організували групу в соціальних мережах http://vk.com/club81880320

456,

Попов Дмитро, Немчик Діана, Ямпилець Маргарита розробили екологічну гру «Екополія», зробивши акцент на енергозбереженні. Проблемам енергозбереження була присвячена виставка екологічних листівок «Розвиток без руйнування», організована Тополя Ганною і Павленко Ганною.

Буклет про енергозбереження створений Левченко Анастасією, Токовою Ганною, Завгородною Юлією.

 

11 грудня

Спогади наших випускників про факультет

Я очень благодарна нашим учителям, доцентам и профессорам, за культуру общения и научного исследования, за профессионализм в подготовке к педагогической работе, за умение мыслить, дружить. Г. К. Середе - за умение видеть проблему "с высоты птичьего полета" (его слова), за четкие структурированные конспекты лекций (которые до сих пор храню), эмоционально преподнесенные лекции с личностным подходом, сопровождавшиеся креативными практическими заданиями и задачками, мотивировавшими к рассмотрению заданной темы лекции (этот прием использую сама в лекциях, помогает установить контакт с аудиторией и вызвать интерес). А. К. Дусавицкому - за экспрессивность при изложении курса «Психология личности», мало что записала и не сохранила, но личность автора лекций запоминалась навсегда, вот уж точно, личность воспитывает личность (как у Сократа с Платоном). Е. Ф. Ивановой - за умение красиво одеваться, держать дистанцию с аудиторией, быть выдержанной. До сих пор помню ее слова, что психологи должны читать художественную литературу и учиться мудрости и пониманию психологии человека. А. Н. Лактионову - за симпатию, за танец на выпускном, за экспериментальную психологию, которая была для меня так далека, но преподавателя это не напрягало, и он позволял находиться каждому на любом расстоянии к этому предмету. А. Н. Густякову - за уверенность в своих способностях, ум, смелость в выражении мыслей, высказывании своей точки зрения, готовность поддержать студента (однажды он очень толерантно поддержал меня, предложив высказать свое мнение по поводу работы одного из зарубежных психологов. Не помню, кто был автором работы по психологии восприятия, но помню, что для меня это стало прорывом блокады застенчивости, поворотным моментом в моей учебе).

Я благодарна нашему университету - школе мудрости, свободы, демократии, надежности друзей.

  Крутій Олена, професор кафедри публічного адміністрування та кадрової політики Харківського регіонального інституту державного управління Національної академії дер­ жавного управління при Президентові України

Далі буде...

 

10 грудня

Спогади наших випускників про факультет

В житті кожної людини є визначні події, які обумовлюють її долю. Для мене однією з таких знаменних подій було навчання на відділенні психології Харківського державного університету. Спілкування з Григорієм Середою, Олександром Лактіоновим, Оленою Івановою, Інною Мельник було більше ніж навчання та робота.  Це була співпраця з вчителями, Колегами, Наставниками, яка поглиблювала моє розуміння складних явищ та проблем особистості і суспільства, надавала можливості інтерпретації та тонкого аналізу деталей.

Бажаю факультету психології подальшого розвитку та розквітання.

Олексій Логвіненко

Далі буде...

 

09 грудня

Спогади наших випускників про факультет

Совсем недавно, 35 лет  назад, став студентами-психологами, мы не сразу осознали, какой получили от жизни подарок в виде своих преподавателей - кафедры психологии биологического факультета. Но понимание пришло довольно быстро и Вы стали для нас не просто носителями знаний - любимыми людьми, моделями и важными факторами картины мира. Всю свою жизнь узнаю выпускников нашей кафедры среди людей, подготовленных в другом месте. Особое виденье профессии, себя, психологии. Мы Ваши производные и Ваши любимые (спасибо Вам за это) дети. Дорогая Надежда Петровна (в прошлом наш куратор, мамочка и подружка), дорогие и великолепные Елена Феликсовна и Инна Михайловна спасибо Вам и поздравляю уже не кафедру, а замечательный факультет с пятнадцатилетним юбилеем. Благодарность и вечная наша память Григорию Кузьмичу, Александру Константиновичу, Александру Николаевичу и Николаю Алексеевичу. Спасибо.

  Перевозна Тетяна Олексіївна, доцент кафедри соціальної психології Харківської державної академії культури, кандидат психологічних наук, доцент. Випускниця відділення психології 1985 року.

Далі буде...

 

25 листопада

 
 

До уваги студентів заочної форми навчання пропонується розклад занять на зимову установчу сесію 2014/2015 навчального року

 

24 листопада

 
fg
 

До уваги студентів денної форми навчання пропонується розклад занять на зимову сесію 2014/2015 навчального року

 

23 листопада

Спогади наших випускників про факультет

Я благодарна факультету психологии за данные мне профессиональные знания. После окончания учебы, устроившись на работу (работа с иностранными студентами) , на практике реализовала свою дипломную работу (на тему этнической толерантности, агрессивности и враждебности). Сейчас, работая на факультете компьютерных наук, не забываю о различных психологических аспектах в такой сфере как аппаратно-програмное обеспечение. Успехов и процветания тебе, мой факультет!

Наталья Варламова (Благиня)

 

Помнит ли кто-нибудь то время, когда психология в Харькове была, а факультета психологии еще не было? А потом – факультет уже был, а своего отдельного дворца у него еще не было. А потом – факультет уже был, и отдельное здание у него было, а… А вот нас уже не было. Выросли мы. Оперились. Вылетели. Гнезда свои где-то вили.

А наши УЧИТЕЛЯ...Да в том-то и дело – что УЧИТЕЛЯ, между нами, психологами, говоря, удивительно стабильный объект! Работают… Гоняют новых студентов… Творят науку… И годы им нипочем… И хорошо это – есть куда вернуться.

Вернуться, чтобы сбросить пару (ну, тройку…) десятков лет, опять почувствовать себя студентом, ненадолго, но со вкусом. Собрать по кусочкам, по паззлам, по воспоминаниям, студенческое счастье. Вспомнить все. Вспомнить всех… И, благодарно вздохнув, пробормотать блаженно на навсегда засевший где-то около мозжечка мотив:«Гаудеамус игитур, Ювенес дум сумус!»… И добавить : «Виват Университет!»… И можно еще что-нибудь добавить. Но уже в качестве тоста и обнявшись…

Анна Кукуруза

Далі буде...

 

17 листопада

17.11.2014 - День самоврядування на факультеті психології

докладніше

 

30 жовтня

30.10.2014 перший курс факультету психології брав участь у конкурсі творчості "Alma mater - 2014"

докладніше

 

20 жовтня

Відбулася звітно-виборча профспілкова конференція студентів факультету психології

Докладніше

 

20 жовтня

458529 листопада 2014 року Харківський національний університет імені В. Н. Каразіна запрошує абітурієнтів на День відкритих дверей.

У рамках заходу відбудеться зустріч керівництва університету, деканів та представників Приймальної комісії зі вступниками та їхніми батьками. Абітурієнти отримають всю необхідну інформацію щодо програм підготовки, факультетів, а також ознайомляться з умовами прийому до університету на 2015/2016 навчальний рік.

Початок заходу: о 9:00

Місце проведення: майдан Свободи, 4, головний корпус університету, 2-й поверх, Актова зала (станція метро «Університет», «Держпром»)

Контактна інформація

Телефон +380 (57) 707-52-70 — Центр довузівської освіти

 

17 жовтня

444Запрошуємо взяти участь у новій програмі Європейського Cоюзу Erasmus+ у галузі вищої освіти, яка відіграє ключову роль у налагодженні ґрунтовної і довгострокової співпраці між вищими навчальними закладами та підприємствами з метою розробки інноваційних способів обміну знаннями.

Програма скаладається із трьох компонентів: навчальна мобільність, університетська співпраця та підтримка політики у сфері освіти. Інформацію щодо правил участі, аплікаційних документів, критеріїв оцінювання можна знайти у відповідних розділах Загальної інструкції програми, (PDF, 4,38 Mb), англомовна версія.

Кінцевий термін подання заявок: лютий 2015 року.

Більш детальну інформацію можна отримати на сайті Європейської комісії.

Довідково. Erasmus Плюс — це семирічна програма Європейського Союзу (2014–2020), що спрямована на поліпшення професійних навичок, розширення можливостей працевлаштування, модернізацію освіти та здійснення нових освітніх проектів. Програма поєднує діючі ініціативи ЄС у сфері освіти, науки та спорту, серед яких Erasmus, Erasmus Mundus та Tempus.

 

08 жовтня

До Вашої уваги пропонується Рішення зборів трудового колективу факультету психології від 18.09.2014 «Звіт декана факультету про роботу у 2013-2014 навчальному році та завдання на 2014-2015 навчальний рік»

 

03 жовтня

545429 вересня 2014 року відбулося засідання Вченої ради Харківського національного університету імені В. Н. Каразіна, присвячене розгляду питання затвердження переліку видів методичної, наукової, організаційної роботи науково-педагогічних працівників.

Тематика заходу пов’язана із запровадженням річного навчального навантаження науково-педагогічного працівника обсягом 600 годин, зростанням значущості інших видів роботи викладачів та з метою підготовки до затвердження норм часу методичної, наукової та організаційної (крім вищих навчальних закладів, що мають статус національного або дослідницького) роботи для науково-педагогічних працівників відповідно до нового закону України «Про вищу освіту».

За результатами засідання ухвалено рішення про затвердження такого переліку основних видів методичної, наукової, організаційної роботи:

 

22 вересня

Наші на науковому пікнику (фотозвіт)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

11 вересня

18 вересня о 15-15 відбудуться збори трудового колективу факультету.

Порядок денний:

- Звіт декана про роботу факультету в 2013/2014 н.р. та завдання на поточний навчальний рік

 

01 вересня

Посвята першокурсників у студенти Каразінського університету

4545Традиційною церемонією посвяти першокурсників у студенти в Каразінському університеті розпочався новий навчальний рік. Захід пройшов за участю ректора, академіка В. С. Бакірова, проректорів, деканів факультетів, викладачів та студентів.

Цього року до каразінської спільноти приєдналися понад дві тисячі першокурсників, до яких із вітальною промовою звернувся ректор, академік В. С. Бакіров, побажавши натхнення, успішного навчання та незабутніх студентських років.

«Для кожного з вас це знаменна подія, адже ви — вчорашні випускники шкіл — стаєте студентами, отримуєте новий соціальний статус, нові права та обов’язки, відкриваєте нову главу життя. Сьогодні ви приєднуєтеся до величезної спільноти людей, які навчалися, навчаються і будуть навчатися в університеті. Кожен з вас зробив правильний вибір, обравши Каразінський — славетний, чудовий університет, знаний у всьому світі. Студентське життя — це, перш за все, складна, напружена, серйозна робота. Ви маєте розуміти, що навчаєтеся не для батьків чи професорів, а для себе, аби реалізуватися у житті, і ваша доля у ваших руках», — зазначивВ. С. Бакіров.

За традицією у День знань відбулося вшанування квітами пам’яті засновника університету, видатного громадського діяча та просвітника Василя Назаровича Каразіна, а також запалення вогню знань, що символізує прагнення та жагу до глибинної скарбниці надбань світової науки.

На завершення церемонії пролунав студентський гімн «Гаудеамус» у виконанні університетського хору. Також студенти-першокурсники отримали солодкий подарунок від Первинної профспілкової організації студентів, аспірантів і докторантів університету — печиво «Граніт науки», з якого легко розпочнеться їх навчання й самостійне студентське життя в одному із найкращих університетів країни.

 

 

12 липня

Оприлюднено списки зарахованих на денну форму навчання в університеті.

Списки зарахованих на денну форму навчання за державним замовленням оприлюднено на стендах Приймальної комісії та на сайті «Абітурієнт Каразінського». 

Зарахування вступників на навчання за кошти фізичних та юридичних осіб на денну форму навчання проходитиме 18 серпня.

До уваги першокурсників нашого факультету пропонується ознайомитись з наступним листом.

 

 

04 липня

Сьогодні на нашому факультеті відбулась видача дипломів. Відтепер у світі з`явилося ще більше висококваліфікованих психологів. На церемонії вручення також були відзначені дипломні роботи випускників, які було включено до Золотого фонду наукових та дипломних робіт факультету. Вітання нашим випускникам! А до вашої уваги пропонується фотозвіт з цієї події:

 

01 липня

sdfgДо уваги студентів факультету! Видача дипломів відбудеться 4 липня:

4 курс заочне відділення о 9-00

4 курс денне відділення о 12-00

4 курс (друга вища освіта) о 13-00

5 курс денне відділення о 10-00

5 курс заочне відділення о 11-00

 

16 квітня

11 квiтня у Харкiвському национальному унiверситетi iменi В.Н. Каразiна на факультетi психологiї вiдбулася Мiжнародна молодiжна науково-практична конференцiя "Вектори психології - 2014". У роботі конференціі взяли участь 60 студентів,аспірантів та молодих вчених з Украіни , Китаю, Білорусіі та Росіі. Робота велась в рамках двох секцій: загальноі та прикладноі психологіі. Сучасні проблеми особистості обговорювалися на засіданні круглого столу "Сучасна особистість: змінюватися чи змінювати?"

gh dsfg dfgh

 

 

10 квітня

sfg19 квітня 2014 року у Каразінському університеті за ініціативою Асоціації випускників, викладачів та друзів Харківського національного університету імені В. Н. Каразіна відбудеться традиційний День випускника.

Програма заходу:

— Реєстрація учасників | об 11:00 | фойє головного та північного корпусів університету

— Виставка «Універсальні науки» | о 12:00 | майдан Свободи, 6, північний корпус університету, «ЛандауЦентр» (вхід з боку готелю «Харків Палас»)

— Зустріч випускників-ювілярів | о 12:00 | головний корпус університету, 10-й поверх, Велика фізична аудиторія

— Урочиста церемонія відкриття та нагородження званням «Почесний член Асоціації випускників» | о 13:30 | головний корпус університету, 2-й поверх, Актова зала

— Студентський концерт «Вітаємо тебе, випускник!» | о 14:00 | головний корпус університету, 2-й поверх, Актова зала

Контактна інформація

Телефон: +38 (057) 719-23-53, +38 (050) 303-89-80

Довідково. Асоціацію випускників, викладачів та друзів університету було створено у 2001 році як співтовариство активних, ініціативних і небайдужих до університету людей. Асоціація надає всебічну допомогу в реалізації наукових, освітніх і соціально-економічних програм, створює необхідні умови для повноцінного спілкування спільноти університету та є впливовим культурно-просвітницьким центром України

 

02 квітня

hjkhkj uytyh

2 квітня на нашому факультеті відбулась бесіда з першокурсниками факультету з профілактики наркозалежності. Бесіду проводили консультанти центру реабілітації наркозалежних "Ренесанс".

 

28 березня

fhgfhg

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

28 березня

27 березня на нашому факультеті відбулося підведення підсумків І туру Всеукраїнської студентської олімпіади з психології.

За результатами оцінювання журі місця розподілилися наступним чином:

І місце - Алімова Марина, студенка 4 курсу;

ІІ місце - Левченко Анастасія, студенка 4 курсу;

ІІІ місце - Коноплянко Тетяна, студенка 5 курсу;

Перемога в номінації "Практик" - Коноплянко Тетяна, студенка 5 курсу, Токова Ганна, студенка 4 курсу;

Перемога в номінації "Ерудит" - Левченко Анастасія, студенка 4 курсу;

Перемога у номінації "Тести" - Токова Ганна, студенка 4 курсу;

Перемога у номінації "Казка" - Алімова Марина, студенка 4 курсу.

До вашої уваги пропонується фотозвіт з цієї події:

hjkhkjhkj fgdfgdfg gfghfgh
ghcjh fhjfkgh fghfghfgh
ghjghjgjh fghfgh fghj

 

25 березня

11 квітня у Харківському національному університеті імені В.Н. Каразіна відбудеться Міжнародна молодіжна науково-практична конференція "Вектори психології - 2014". До участі запрошуються студенти, аспіранти, молоді вчені. Докладніше

 

25 березня

Шановні відвідувачі сайту, до Вашої уваги пропонується бюлетень з детальною інформацією щодо актуальних міжнародних програм, стипендій та стажувань для студентів, аспірантів та науково-педагогічних працівників. Випуск 25

 

20 березня

sfgШановні абітурієнти!
Запрошуємо 27 березня на День відкритих дверей факультету.
Ви маєти унікальну можливість:
- відвідати лекції провідних фахівців з психології;
- взяти участь у дослідженнях лабораторії психодіагностики;
- поспілкуватися зі студентами факультету;
- дізнатися про основні напрямки роботи кафедр факультету
Початок о 9.00 (27.03.14) четвер.
Збір: пл. Свободи 6, 4поверх (біля аудиторії 4-50)

Відчуй себе студентом вже зараз!

 

18 березня

sgf17 квітня 2014 року у Каразінському університеті відбудеться VІ Ярмарок вакансій, під час якого студенти університету отримають можливість поспілкуватися із роботодавцями, надати їм своє резюме та записатися на співбесіду.

Графік роботи: з 12:00 до 15:00

Місце проведення: майдан Свободи, 6, північний корпус університету, 1-й поверх, Колонна зала

Генеральний інформаційний спонсор заходу — регіональна служба пошуку роботи rabota.kharkov.ua, організаційну підтримку надають Асоціація випускників, викладачів та друзів, Академічний сенат та Первинна профспілкова організація студентів, аспірантів та докторантів Харківського національного університету імені В. Н. Каразіна. Тестування студентів та профорієнтаційні консультації проводяться Харківським обласним центром зайнятості.

Контактна інформація

Адреса: майдан Свободи, 6, північний корпус університету, 5-й поверх, ауд. 563, Центр працевлаштування студентів та випускників університету

Телефон: +38 (057) 707-50-99

 

14 березня

dgf23 березня 2014 року Харківський національний університет імені В. Н. Каразіна запрошує абітурієнтів на День відкритих дверей.

У рамках заходу відбудеться зустріч керівництва університету, деканів та представників Приймальної комісії зі вступниками та їхніми батьками. Абітурієнти отримають всю необхідну інформацію щодо напрямів підготовки, факультетів, а також ознайомляться з умовами та правилами прийому до університету на 2014/2015 навчальний рік.

Окрім цього, у межах заходу усі бажаючі матимуть змогу взяти участь в університетських олімпіадах з фізики, географії, біології та предметів «Основи здоров'я» і «Людина і світ».

Початок заходу: о 9:00

Місце проведення: майдан Свободи, 4, головний корпус університету, 2-й поверх, фойє Актової зали (станція метро «Університет», «Держпром»)

Контактна інформація

Телефон +38 (057) 707-52-70 — Центр довузівської освіти

Програма заходу (PDF, 116 Kb)

Графік проведення олімпіад (PDF, 112 Kb)

 

13 березня

Сьогодні на факультеті психології відбувся І тур Всеукраїнської студентської оліспіади з психології. Кожен десятий студент факультету взяв участь у цій події. До Вашої уваги пропонується фотозвіт.

cghcfg fghfh fdghdgfd
fghfghf fghfgh dfgfghdfgh
dfgdfg    

 

 

dfgd

 

14 лютого

День святого Валентина на факультеті психології

 

fgjfj fdjfj fdjfjg fgj
fjfjg gfhfghfg fghdf fghfg
dfhdf fghfgg fghfgfg gffdd
fdhhh fggg gffgg gfdd

 

13 лютого

12 лютого 2014 року факультет психології відвідала делегація керівництва факультету психології Бєлгородського державного університету. За результатами візиту було підписано Робочу програму наукового міжфакультетського співробітництва.

Основними напрямами роботи були: узгодження робочого плану академічної мобільності студентів, обміну науково-педагогічними співробітниками для проведення навчальних занять; організації сумісних конференцій, реалізації сумісних наукових проектів, стажування професорсько-викладацького складу з метою підвищення науково-педагогічного рівня, обміну досвідом роботи з використанням прогресивних та інноваційних технологій навчання.

В рамках Робочої програми міжфакультетського спіробітництва були запропоновані наступні теми для проведення сумісного наукового дослідження:
1. Теоретичні та прикладні аспекти психотерапії
2. Психологчне благополуччя особистості в ракурсі сучасних антропогенних екологічних змін.
3. Політична ментальність особистості в контексті інтегрованих процесів.

shg
fgh
dfhs
dhdh dgh

Натисніть на зображення для їх збільшення

 

30 січня

dfgd

dfg

 

 

29 січня

Шановні відвідувачі сайту, до вашої уваги пропонується інформація про стипендії для міжнародного навчання та наукового стажування за кордоном. Випуск 23

 

12 січня

Шановні відвідувачі сайту, до вашої уваги пропонується інформація про стипендії для міжнародного навчання та наукового стажування за кордоном. Випуск 22

 

08 січня

1515Розклад занять на ІІ семестр для студентів денного відділення

 

 

 

 

03 січня

sfgДо уваги студентів денної та заочної форми навчання пропонується розклад зимової сесії, консультацій та перескладання іспитів:

Для денної форми навчання

Для заочної форми навчання

 

24 грудня

fghfjh

Дорогі студенти, аспіранти, викладачі, співробітники та випускники факультету! Щіро вітаємо вас із Новорічними святами! Бажаємо вам здоровя, удачі та здійснення бажань!

Ваш факультет психології

 

 

 

 

 

 

16 грудня

dfgdj

Вітаємо команду факультету з черлідингу із срібними медалями!!
Імена тріумфаторів: Чальцева Анна, Ніконова Олена, Заночкіна Уляна - 1 курс; Кремень Анастасія, Бровко Дарина, Марченко Карина, Сахно Катерина - 2 курс; Ямпілец Маргарита - 4 курс!
Дівчатка ВИ молодці! Вашій наполегливості та цілеспрямованості позаздрить кожен!!
Бажаємо Вам, подальших успіхів, натхнення, і удачі!!

 

13 грудня

fdjfj fgjf

12 грудня у клубі "Радмір" пройшов конкурс краси "Міс факультету психології - 2013".

Підсумки конкурсу:
Міс факультету психології - Антонова Альона (1 курс)
I Віце-міс - Позігун Ангеліну (1 курс),
II Віце-міс - Ахметгорова Таїсія (2 курс).

"Міс глядацьких симпатій" (за версією Інтернет голосування) - стала Фурсова Анастасія (1 курс).
"Міс глядацьких симпатій" (за версією голосування в клубі) стала - Олена Антонова
Всі учасниці були оригінальні і безпосередні! Успіху і подальших творчих успіхів!!

 

29 листопада

fhgfjghf

29 листопада на базі Національного університету цивільного захисту України завершила свою роботу ІІІ міжнародна науково-практична конференція «Сучасний стан розвитку екстремальної та кризової психології», що зібрала майже 300 провідних фахівців та вчених з 12 країн світу. Науковці нашого факультету брали активну участь у роботі конференції. Крім того, наш факультет був представлений на спеціалізованій виставці, присвяченій методам роботи психологів у надзвичайних ситуаціях. Випускники нашого факультету - службовці пенітенціарних установ України також брали участь у роботі конференції.

ghjkgjg fghf fghfgjh
fghfgh fhjfgh fghfgh
rftghfghfgh fghfhg fghfghf
fghfgh ghjgj dfgdfg
dfgdfg dfgdfg dfgd
dfgdfg dfgdrtg fdghj

 

 

23 листопада

dghЩороку в останню суботу листопада в Україні вшановують пам’ять мільйонів жертв голодоморів — трагічних подій 1921–1923, 1932–1933 та 1946–1947 років, що назавжди закарбовані у свідомості українського народу як найжахливіші сторінки історичного минулого.

Каразінський університет традиційно долучився до пам’ятних заходів, що цьогоріч приурочені до 80-ої річниці голодомору 1932–1933 років: у Музеї історії університету відбулася зустріч-реквієм за участю проректора, професора Юрія Валентиновича Холіна, деканів факультетів, викладачів, співробітників та студентів університету.

«Минуло вже 80 років від великого лиха — страшного голодомору, проте, незважаючи на такий тривалий проміжок часу, у нас немає підстав забути ті події, які пережив наш народ. Про це треба пам’ятати і робити все для того, щоб колишні біди ніколи не повторилися», — зауважив Ю. В. Холін.

Про події 1932–1933 років присутнім розповів завідувач кафедри історії України історичного факультету університету, професор Володимир Вікторович Калініченко: «Загалом унаслідок голодомору 1932–1933 років загинуло майже 9 мільйонів людей. Якщо розглядати у процентному співвідношенні, — голод забрав більше життів, ніж Велика Вітчизняна війна. Лихо торкнулося переважно жителів сільської місцевості, яких тоді налічувалося майже 21 мільйон, — загинув кожен третій селянин. На Харківщині, до території якої тоді входили ще й сучасні Полтавська та Сумська області, втрати сягнули мільйона людей».

Також представники каразінської спільноти долучилися до всеукраїнської акції «Запали свічку», вшанувавши пам’ять жертв голодоморів хвилиною мовчання та запаливши свічки пам’яті у вікнах університету.

 

20 листопада

sdfg18.11. на факультеті психології пройшла англомовна конференція «Student's researches in modern psychological space»! У ній взяли участь більше 30 студентів і викладачі нашого факультету. Сподіваємося, що це була не тільки практика англійської, а й можливість дізнатися більше про різні сучасних дослідженнях в психології! Велике спасибі всім учасникам та організаторам! Докладніше

 

12 листопада

18 листопада 2013 року у Харківському національному університеті імені В.Н.Каразина на факультеті психології відбудеться Англомовна науково-практична конференція «Student researches in modern psychological space». Початок реєстрації о 13.30. Конференція буде проходити з 14.00 у ауд.450. Запрошуємо усіх бажаючих!

 

11 листопада

dfg10 листопада 2013 року завершився День відкритих дверей у ХНУ ім. В.Н. Каразіна!
У рамках заходу всі бажаючі могли ознайомитись із факультетами та напрямками, за якими ведеться підготовка в університеті. А також взяли участь у зустрічах з адміністрацією університету, деканами факультетів та представниками Приймальної комісії, які розказали про умови прийому на 2014/2015 навчальний рік. Також у рамках зустрічі з адміністрацією факультету психології абітурієнти познайомились зі органами студентського самоврядування на факультеті та безпосередньо студентами першого курсу, які розказали про своє студентське життя!!!

 

31 жовтня

Сьогодні наш факультет відвідав вчений, педагог-новатор, народний вчитель СРСР, заслужений вчительУкраїни, професор донецького Інституту соціальної освіти, Шаталов Виктор Федорович. До вашої уваги пропонується фотозвіт:

djh dfgj cfghk
dfgh dcgh dcgh
dcghj dfg dtyjh
dfj sdfgh dxfg
dfj djh dfgh
dfg xdfgj dgf
dgh fghk dghk

 

 

16 жовтня

hggg
gfdfd
dfhh
fghh

 

 

16 жовтня

Вітаємо футбольну команду гуртожитку №10, у складі якої виступали студенти нашого факультету, з почесним другим місцем у "Кубку дружби" серед команд гуртожитків вищіх навчальних закладів дзержинського району!

dhgsfg

 

15 жовтня

dghДо уваги відвідувачів сайту! Оновлено інформацію щодо дистанційного навчання.

В 1 семестр і 2013 / 14 навчального року на 1 курсі дистанційно вивчаються 3 дисципліни: англійська мова, екологія та безпека життєдіяльності. На 2 семестрі дистанційно будуть вивчатися ще 3 дисципліни: експериментальна психологія, психологія пізнавальних процесів та порівняльна психологія.

Для студентів загальний алгоритм дій для початку навчання за курсами, що вивчаються дистанційно, такий:

•  Зареєструватися в університетському центрі дистанційного навчання, залишити свою електронну адресу й отримати пароль.

•  Пройти в центрі консультування з користування системою Moodle .

•  Ознайомитися зі змістом навчальних дисциплін, що розміщено на сайті дистанційного навчання ХНУ, з їхніми вимогами до студентів.

•  Зафіксувати електронні адреси викладачів для виконання навчальних завдань.

•  Потренуватися у відсилці матеріалів на електронну адресу викладачів.

•  Стежити за строками виконання та відсилки практичних завдань з курсів, що викладаються дистанційно, виконувати та відсилати завдання вчасно.

•  Слідкувати за вимогами до підсумкового оцінювання (залік, екзамен), виконувати необхідні роботи (тести, різноманітні завдання).

В разі виникнення технічних питань й утруднень – звертатися до дистанційного центру, а питань щодо курсу – до викладачів через електрону пошту.

 

6 жовтня 2013 року

Вітаємо з Днем працівників освіти!

sxfgЩороку в першу неділю жовтня в Україні відзначається День працівників освіти — свято, засноване ЮНЕСКО в 1994 році.

Наразі в Україні майже 860 тисяч педагогів, вихователів та науково-педагогічних працівників. Вони навчають і виховують понад мільйон дошкільнят, більше п'яти мільйонів школярів, готують за фахом майже три мільйони студентів країни. Зокрема, у Харківському національному університеті імені В.Н. Каразіна працює 20 академіків і членів-кореспондентів Національної академії наук України, 347 докторів наук, професорів та понад 1 000 кандидатів наук, доцентів, які забезпечують навчально-виховну та науково-дослідну роботу університету, навчаються більше 16 000 студентів, понад 500 аспірантів і докторантів.

Цьогоріч з нагоди Дня працівників освіти указом Президента України звання «Заслужений працівник освіти України» присвоєно старшому викладачеві кафедри німецької філології та перекладу факультету іноземних мов Олені Вікторівні Бутенко .

Вітаємо всіх працівників освіти з професійним святом, бажаємо творчої наснаги та наукових звершень!

 

1 жовтня 2013 року

Наші серед призерів у Першості університету з настільного тенісу серед першокурсників!

xdfh26 вересня 2013 року у Каразінському університеті відбулися змагання з настільного тенісу за програмою спортивного свята першокурсників, у яких взяли участь 62 студенти.

Переможцями змагань стали студентка філософського факультету Марія Шевченко та студент факультету міжнародних економічних відносин та туристичного бізнесу Олег Шевченко. Другі місця посіли Катерина Семенець (механіко-математичний факультет) та Микола Мацинін (факультет комп'ютерних наук), треті — Марія Великоридько (факультет психології) і Владислав Мерешко (геолого-географічний факультет).

Вітаємо призерів та бажаємо подальших спортивних перемог!

 

30 вересня

До вашої уваги пропонується фотозвіт з "Ночі науки"

sadg

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

18 вересня 2013 року

Шановні відвідувачі сайту! Пропонуємо вам ознайомитись з перевагами вступу до лав студентського самоврядування. Студентське самоврядування: перспективи для першокурсників

 

17вересня

dfjhДо уваги студентів 1-5 курсів!

24 вересня 2013 року відбудуться загальні збори студентів факультету психології. Явка обов`язкова! За быльш детальною інформацією слідкуйте на нашому сайті.

 

12 вересня 2013 року

Університет отримав доступ до наукометричної платформи Scopus

sfgЦентральна наукова бібліотека Харківського національного університету імені В.Н. Каразіна отримала тестовий доступ до бази даних наукометричної платформи Scopus . Доступ до цієї бази даних діє з усіх комп'ютерів університету, підключених до мережі інтернет.

Завдяки цьому каразінська спільнота має змогу скористатися бібліографічними описами наукових видань, тематичне охоплення яких становить понад 20 розділів. Загалом платформа індексує 18 тисяч назв наукових видань з технічних, медичних та гуманітарних наук п'яти тисяч міжнародних видавництв, вміщує 47 мільйонів записів та щоденно поновлюється. До переліку індексованих видань входять матеріали конференцій, публікації в наукових журналах та серіальних книжкових виданнях.

Термін дії доступу: до 30 вересня 2013 року.

Довідково. За даними наукометричної платформи Scopus Каразінський університет стабільно посідає найвищі щаблі за показником цитованості наукових публікацій. Цьогоріч університет увійшов до рейтингу з кількістю наукових публікацій 6 072, цитувань — 22 974 та індексом Гірша — 47. Порівняно з даними 2012 року індекс Гірша виріс на дві позиції.

Індекс Гірша — наукометричний показник, що базується на кількості наукових публікацій та кількості їх цитованості.

 

10 вересня 2013 року

Каразінський університет — у трійці лідерів за показником цитованості наукових публікацій

sdfgЗа даними наукометричної платформи Scopus Харківський національний університет імені В.Н. Каразіна стабільно посідає найвищі щаблі за показником цитованості наукових публікацій.

Цьогоріч університет увійшов до рейтингу з кількістю наукових публікацій 6 072, цитувань — 22 974 та індексом Гірша — 47. Порівняно з даними 2012 року індекс Гірша виріс на дві позиції.

В останньому рейтингу Scopus представлено 112 українських вищих навчальних закладів.

Довідково. Scopus — бібліографічна і реферативна база даних, інструмент для відстеження цитованості статей, опублікованих у наукових виданнях: матеріалах конференцій, наукових журналах та серіальних книжкових виданнях. Є однією зі складових інтегрованого науково-інформаційного середовища SciVerse. Індексує 18 тисяч назв наукових видань з технічних, медичних, та гуманітарних наук.

Індекс Гірша — наукометричний показник, що базується на кількості наукових публікацій та кількості їх цитованості.

 

23 серпня

  sxfg  

Факультет психології щиро вітає своє поповнення!

1 Абакумов Денис Олегович 38 Малофейкіна Катерина Олексіївна
2 Алексенко Катерина Валеріївна 39 Мальцева Анастасія Сергіївна
3 Анісімова Дар'я Сергіївна 40 Мамонова Анна Дмитрівна
4 Антонова Олена Євгеніївна 41 Маслянцева Дарія Олексіївна
5 Артамонова Анастасія Юріївна 42 Мельниченко Лілія Сергіївна
6 Байда Антон Сергійович 43 Мисочка Оксана Володимирівна
7 Біла Вероніка Андріївна 44 Михайлина Євгеній Леонідович
8 Бублікова Катерина Сергіївна 45 Мошенська Катерина Олександрівна
9 Бутенко Анастасія Олегівна 46 Нікіфорова Анастасія Олександрівна
10 Васеньова Марія Олексіївна 47 Ніконова Альона Андріївна
11 Великорідько Марія Анатоліївна 48 Нурхаметова Анастасія Артурівна
12 Воловельська Анастасія Ігорівна 49 Олійник Катерина Іванівна
13 Воробйова Юлія Вячеславівна 50 Опанасенко Андрій Сергійович
14 Гудзь Станіслава Вадимівна 51 Отрішко Анастасія Олександрівна
15 Давиденко Ганна Олександрівна 52 Пангуд Марк Еме-Бланшар
16 Дешева Еліна Леонідівна 53 Панчехіна Аліна Валеріївна
17 Дзюба Альона Богданівна 54 Петриченко Яна Юріївна
18 Єгіазарян Анна Тигранівна 55 Петрова Юлія Денисівна
19 Єлізарова Марія Володимирівна 56 Позивайлов Денис Ігорович
20 Жихарський Ілля Вікторович 57 Позігун Ангеліна Вікторівна
21 Заночкина Уляна Денисівна 58 Пронько Віталій Ігорович
22 Зачепа Владислава Володимирівна 59 Рєпіна Інна Володимирівна
23 Ковальов Андрій Романович 60 Самарський Роман Сергійович
24 Колошин Антон Сергійович 61 Саргсян Вартуі Самвелівна
25 Косенко Катерина Дмитрівна 62 Саргсян Неліне Мартіківна
26 Костюкова Марина Валеріївна 63 Сітнікова Анастасія Юріївна
27 Котенко Світлана Андріївна 64 Смірнова Тетяна Андріївна
28 Котлярова Анна Станіславівна 65 Смурна Анастасія Петрівна
29 Кошель Наталія Вікторівна 66 Сократова Марія Артемівна
30 Крупеніч Анастасія Сергіївна 67 Сусак Ганна Михайлівна
31 Латиш Марина Олександрівна 68 Фурсова Анастасія Сергіївна
32 Лебедєва Дар'я Георгіївна 69 Цапкова Анастасія Сергіївна
33 Легач Марія Євгенівна 70 Чальцева Анна Олексіївна
34 Лимаренко Анна Вячеславівна 71 Черноскутова Софія Костянтинівна
35 Лігус Валерія Андріївна 72 Шапоренко Ольга Ігорівна
36 Лютенко Руслан Андрійович 73 Шереметьєва Валерія Валеріївна
37 Максименко Юлія Сергіївна 74 Ярмольчук Дар'я Вікторівна

Це - наші першокурсники!

Повідомляємо, що загальні збори першокурсників відбудуться 29 серпня о 15 годині в ауд. 449 факультету.

Адреса факультету: пл. Свободи, 6 (навпроти корпусу Університету, де розташовано приймальна комісія), 4 поверх.

Поселення у гуртожиток - 29 серпня о 8-30, ауд. 441 факультету.

Перелік документів, необхідних для поселення та реєстрації в гуртожитках ХНУ імені В.Н.Каразіна для студентів 1 та 5 курсів

Направлення для поселення в гуртожиток

Реквізити для оплати за реєстрацію та проживання у гуртожитку

Пам`ятка для перереєстрації на право проживання у гуртожитку студентів 2-4 курсів

 

Звернення декана факультету психології - Надії Петровни Крейдун до абітурієнтів 1 липня 2013 року

 

 

1 липня

Розпочато роботу приймальної комісії!

Шановні абітурієнти! Чекаємо на вас у приймальній комісії факультету психології за адресою: пл. Свободи, 4 (Головний корпус Харківського національного університету імені В.Н. Каразіна, 2 поверх, аудиторія 2-71

sdg sdgh
dfg sgf

 

1 липня

До уваги абітурієнтів! Розклад консультацій та вступних випробувань


Оголошено розклад консультацій та вступних випробувань у рамках вступної кампанії 2013 року до Харківського національного університету імені В.Н. Каразіна.

Для вступу на навчання для здобуття ОКР «Бакалавр»:

Для вступу на навчання для здобуття ОКР «Спеціаліст», «Магістр»:

 

 

1 липня

Вітаємо наших випускників!

sfg

 

 

 

 

 

 

 

 

Дорогі випускники! До вашої уваги пропонується фотозвіт із сьогоднішньої чарівної події!

 

3 червня

sxdgУ рамках засідання Вченої ради університету академіку Російської академії освіти В.П. Зінченку було вручено диплом Почесного доктора університету (doctor honoris causa), медаль та традиційну перепустку до університету. Докладніше

 

 

25 травня

sgf

Щіро вітаємо Ірину Володимирівну Кряж, яка сьогодні успішно захистила докторську дисертацію!

Пишаємося!

 

 

 

18 травня

30–31 травня 2013 року у Каразінському університеті відбудуться урочистості з нагоди 110-річчя від дня народження видатного вченого, засновника кафедри психології факультету психології П.І. Зінченка та 50-річного ювілею кафедри. Захід відбудеться за участю професора В.П. Зінченка та професора Б.Г. Мещерякова.

У програмі заходів заплановано засідання вченої ради факультету, виставку наукових робіт працівників кафедри психології різних років та презентацію колективної монографії «Психологія пам'яті: традиції та сучасність».

Довідково. Володимир Петрович Зінченко — доктор психологічних наук, дійсний член Російської академії освіти, завідувач кафедри психофізіології, професор кафедри загальної та експериментальної психології Національного дослідницького університету «Вища школа економіки», лауреат премії Уряду Російської Федерації у галузі освіти, почесний член Американської академії мистецтв і наук, почесний доктор Тартуського університету. У березні 2013 року на засіданні Вченої ради університетуВолодимиру Петровичу присвоєно звання «Почесний доктор Харківського національного університету імені В.Н. Каразіна».

Борис Гурійович Мещеряков — доктор психологічних наук, професор Міжнародного університету природи, суспільства і людини «Дубна» (Росія), автор багатьох робіт з історії Харківської психологічної школи.

 

23 квітня

sfg

26.04 відбулося розширене засідання СНО факультету психології з директором Харківського благодійного фонду "Доброта". Під час засідання був презентован проект "Ера доброти", а також сформована група учасників проекту. У найближчий час учасники будуть приймати участь у тренінгах напралених на організацію благодійної та гранотової діяльності.

Запрошуємо усіх бажаючих приєднатися! Наступне засідання відбудеться після травневих свят.

 

23 квітня

sfg

Сьогодні, 23 квітня, біля входу до Північного корпусу ХНУ імені Каразіна відбулось святкування Всеукраїнського дня психолога. Докладніше...

 

23 квітня

Вітаємо із Днем психолога!

sfgІ ось він цей день, саме той, який присвятили такій великій і потрібній в усьому світі професії, як психолог. Між тисяч професій, які є необхідними людям, особливе місце ми відводимо, звичайно ж, своїй «лікар­ській», для душі. Цей вид практичної діяльності є порівняно молодим і є важливим для функ­ціонування і здорової життєдіяльності кожної людини. На думку вчених, незабаром перед усім людством планети Земля гостро постануть дві проблеми: встановлення гармонії зі світом довкола та із власною душею. Саме тому на практичних психологів покладено велике завдання – формувати гармонію душі молодого покоління, нашого майбутнього, навчати, як забезпечити собі «внутрішній рай», без якого неможливе гармонійне існування людини.

Отже, ось воно, 23 квітня! Для когось це проста дата, яка почнеться новими парами для психологів-студентів, новими проблемами для психологів-практиків, новими « Евриками!» для психологів-науковців. І всі ми проведемо свій день за роботою, адже улюблена професія – покликання і свято, які надихають на підкорення все нового і нового Евересту.

До душі чужої доторкнувшись,

Ти в руках тримаєш таємницю,

Бережеш, всіх сумнівів позбувшись,

Наче ока ти свого зіницю.

Не цурайся жодної людини,

Не спіши відмовить спересердя –

Спілкування чарівні години

Проростуть добром і милосердям.

Якщо Бог психологом призначив

Працювати й жити в світі цьому,

Якщо іскру Він в тобі побачив –

Забувай про вільний час і втому.

Забувай « не вмію» і « не можу»,

Не зважай на настрій і погоду,

І неси в собі цю іскру Божу,

Як свою найкращу нагороду!

 

12 квітня

sfg

Сьогодні, 12 квітня на факультеті психології пройшла Міжнародна молодіжна науково-практична конференція «Вектори психології-2013». Докладніше

 

10 квітня

sfg

Шановні відвідувачі сайту, до вашої уваги пропонується програма конференції "Вектори психології - 2013".

 

05 квітня

sxg sgh

4 квітня на нашому факультеті відбулась бесіда з першокурсниками факультету з профілактики наркозалежності. Бесіду проводили консультанти центру реабілітації наркозалежних "Ренесанс".

 

28 березня

sfg

28 березня на факультеті психології  Харківського національного університету імені В.  Н. Каразіна відбувся День відкритих дверей. Докладніше

 

28 березня

sdg

Вітаємо нашу красуню! Докладніше...

 

12 березня

sxfg

Сьогодні, 12 березня 2013 року, на факультеті психології пройшов І тур Всеукраїнської студентської олімпіади з психології. Докладніше

 

4 березня

sfg

12 березня 2013 р.о 15-15 в ауд. 435 пройде І тур Всеукраїнської студентської олімпіади з психології. Докладніше

 

26 лютого

sdgШановні абітурієнти!

28 березня у вас буде можливість відчути себе студентом!

Цього дня у вас буде унікальна можливість! Докладніше

 

31 січня

sfgШановні відвідувачі! Відтепер для Вас проацює оновлена сторінка офіційної групи факультету психології у соціальній мережі "Вконтакте". Докладніше...

 

27 січня

sfg

До Вашої уваги пропонується інформаційний лист до Міжнародної молодіжної науково-практичної конференції «Вектори психології-2013». Докладніше

 

22 січня

12 квітня 2013 в Харківському національному університеті імені В.Н. Каразіна на факультеті психології пройде Міжнародна молодіжна науково-практична конференція «Вектори психології-2013». Докладніше

 

22 січня

До уваги абітурієнтів! 3 лютого в рамках дня відкритих дверей в Харківському національному університеті імені В.Н. Каразіна пройде олімпіада з біології. Запрошуємо всіх бажаючих прийняти участь та випробувати свої сили та знання.

 

17 січня

5

3 лютого 2013 року Каразінський університет запрошує майбутніх абітурієнтів на День відкритих дверей.

Майбутні студенти зможуть ознайомитись із факультетами та напрямками, за якими ведеться підготовка в університеті. Відбудеться презентація факультетів, а також зустрічі з адміністрацією університету, деканами факультетів та представниками приймальної комісії університету, які нададуть інформацію про правила прийому на 2013 рік.

День відкритих дверей — це традиційний захід, у рамках якого майбутні студенти мають змогу отримати необхідну інформацію про навчання та зробити перший крок до своєї освіти в Харківському національному університеті імені В.Н. Каразіна.

Початок заходу о 9:00, адреса пл. Свободи, 4, головний корпус університету (станція метро «Університет», «Держпром»).

 

25 грудня

Кафедра педагогіки факультету психології повідомляє про проведення міжвузівського науково-теоретичного семінару «Позитивна педагогіка А.С.Макаренка», присвяченого 125-річчю від дня народження А.С.Макаренка.

Семінар відбудеться 30 січня 2013 р. в приміщенні конференц-залу  ЦНБ. 
Початок : о 14.30  годині.

 

17 грудня

До уваги гостей нашого сайту! Запрошуємо вас відвідати новий сайт психологічної служби університету.

 

7 грудня

До уваги студенток факультету психології! 21 грудня у п'ятницю, в клубі "МІСТО" відбудеться конкурс краси "Міс факультету психології"!!

Бажаючі взяти участь, поспішайте, адже на наступному тижні відбудеться кастинг!!

Детальна інформація за телефоном 0991128455
PS Учасницями можуть бути і дівчатка які брали участь в минулому році!

 

3 грудня

До уваги студентів 4 і 5-го курсів факультету психології! Харківський національний університет імені В.Н. Каразіна запрошує Вас на ІІІ Ярмарок вакансій, що відбудеться 6 грудня 2012, з 13-00 до 16-00, у Колонній залі Північного корпусу!

 

3 грудня

30 листопада на факультеті психології відбулась англомовна Студентська наукова конференція «Student’s researches in the modern psychological space».
У конференції брали участь студенти з факультету психології, а також факультету іноземних мов. Ведення конференції, доповіді учасників та обговорення відбувалось на англійській мові.
Усі учасники отримали сертифікат участі у конференції. Докладніше

 

26 листопада

До уваги студентів! Деканат нагадує про заборону тютюнопаління в університеті та на прилеглих до нього територіях. Більш детально ви будете ознайомлені з наказом про заборону тютюнопаління на кураторських годинах.

 

21 листопада

2Адміністрація факультету психології із глибоким сумом повідомляє про передчасну смерть Ячиної Аліси Серніївни (8.04.1942 - 20.11.2012), кандидата психологічних наук, доцента кафедри загальної психології Харківського національного університету імені В.Н. Каразіна. Усі ми втратили видатну особистість, людину, яка протягом всього життя наполегливо і послідовно  працювала на благо нашого факультету. Життєвий шлях Аліси Мергіївни  - зразок людської гідності, працелюбності, відповідальності, добропорядності, вміння толерантно працювати з людьми. Аліса Сергіївна,  знаний ентузіаст своєї справи,  назавжди залишиться одним з найкращих фахівців в Україні.

Факультет втратив справжнього педагога, мудрого керівника і великого оптиміста.

Професорсько-викладацький склад факультету психології у глибокій скорботі розділяє біль та гіркоту втрати з родиною покійної.

Пам'ять про Алісу Сергіївну, як  про добру, чуйну людину, яка вміла підбадьорити, зарядити своєю енергією, назавжди збережеться в наших серцях.

Світла пам'ять, вічна пам'ять...

 

19 листопада

Сьогодні на нашому факультеті відбувся День студентського самоврядування. Усі пости впродовж дня займали наші студенти, а на Площі психологічної свободи традиційно відбулась церемонія передачі влади студентському декану. До вашої уваги фотозвіт.

 

16 листопада

1

Наші - перші!!! Вітаємо наш перший курс із перемогою у щорічному конкурсі Alma Mater! Цією перемогою тріумфатори ще раз підтвердили те, що наші - найкращі!!! Нагадуємо, що до вашої уваги пропонується фотозвіт з цього незабутнього виступу.

 

1 листопада

1

До Вашої уваги пропонується фотозвіт з блискучого виступу першого курсу нашого факультету на концерті-конкурсі Alma Mater-2012

 

25 жовтня

11Харківський національний університет імені В. Н. Каразіна поніс непоправну втрату. 24 жовтня цього року пішов із життя видатний вітчизняний психолог, доктор психологічних наук, професор кафедри загальної психології, заслужений професор університету Олександр Костянтинович Дусавицький (1928-2012).
Олександр Костянтинович Дусавицький пройшов великий і плідний творчий шлях. У 1950 році закінчив Харківський інженерно-будівельний інститут, але інтерес до гуманітарних наук, особистості та проблем освіти привів його у психологію, якій він присвятив усе своє життя.
40 років Олександр Костянтинович працював у Каразінському університеті, де пройшов шлях від старшого наукового співробітника до професора. У 1975 році він захистив кандидатську, а у 1990 році – докторську дисертацію. Головними науковими досягненнями О. К. Дусавицького є подальша розробка системи розвиваючого навчання в її особистісному аспекті, а також створення власної оригінальної теорії особистості. Він є автором понад 200 наукових праць, у тому числі 10 монографій. Під керівництвом О. К. Дусавицького підготовлено і захищено більше 10 кандидатських і докторських дисертацій.
Олександр Костянтинович Дусавицький широко відомий в Україні та за її межами як провідний спеціаліст у області вікової та педагогічної психології. Його новаторські науково-теоретичні й практичні дослідження були спрямовані на вдосконалення сучасної шкільної та вузівської освіти. Тисячі вчителів і психологів у різних країнах світу втілюють у практику його наукові розробки.
Із життя пішов наш колега, видатний вчений, талановитий педагог, відкрита, мудра і чуйна людина.
Висловлюємо щирі співчуття рідним, близьким, колегам, вихованцям та друзям Олександра Костянтиновича!

 

20 жовтня

4 листопада 2012 року Каразінський університет запрошує майбутніх абітурієнтів на День відкритих дверей.

Майбутні студенти зможуть ознайомитись із факультетами та напрямками, за якими ведеться підготовка в університеті. Відбудеться презентація факультетів, а також зустрічі з адміністрацією університету, деканами факультетів та представниками приймальної комісії університету, які нададуть інформацію про правила прийому на 2013 рік.

День відкритих дверей — це традиційний захід, у рамках якого майбутні студенти мають змогу отримати необхідну інформацію про навчання та зробити перший крок до своєї освіти в Харківському національному університеті імені В.Н. Каразіна.

 

19 жовтня

6У четвер, 18 жовтня до Харкова прибув відомий Російський психолог, доктор психологічних наук, професор, академік Російської Академії освіти, керівник Центру комплексних досліджень розвитку людини Інституту загальної середньої освіти Російської Академії освіти, автор більш ніж 300 наукових робіт - Володимир Петрович Зінченко. Під час візиту Володимир Петрович відвідав факультет психології нашого університету, завітав до іменної аудиторії імені Петра Івановича Зінченка – батька Володимира Петровича. Також для академіка була влаштована екскурсія по факультету психології, в межах якої була відвідана й іменна аудиторія імені Г.К. Середи – вчителя Володимира Петровича. Наприкінці свого візиту В.П. Зінченко прочитав лекцію, яка зібрала чимало студентів, аспірантів та викладачів факультету психології і не тільки. Вже сьогодні, у п`ятницю, 19 жовтня Володимир Петрович відправився на Міжнародну науково-практичну конференцію " Харківська школа психології: наукова спадщина і сучасність ", присвячену 80-річному ювілею Харківської психологічної школи в ХНПУ імені Г. С. Сковороди. До вашої уваги фотозвіт з цієї події

 

16 жовтня

5У четвер, 18 жовтня до нашого факультету завітає доктор психологічних наук, професор, академік Російської Академії освіти, керівник Центру комплексних досліджень розвитку людини Інституту загальної середньої освіти Російської Академії освіти, автор більш ніж 300 наукових робіт -
Зінченко Володимир Петрович.

 

15 жовтня

До Вашої уваги пропонується оновлений розділ документів факультету.

 

3 жовтня

До уваги авторів! Вийшов Вісник Харківського національного університету, серія: психологія №1009. Для отримання примірника звертатись до зам.декана з виховної роботи Яновської С.Г.

 

28 вересня

Дорогі викладачі нашого факультету! Вітаємо вас із Днем працівника освіти! Бажаємо творчих звершень, вдячних студентів та носолоди від Вашої нелегкої роботи!

 

25 вересня

4

24 вересня відбулися збори трудового колективу факультету, присвячені слуханню оцінки роботи декана за минулий навчальний рік. До вашої уваги пропонується фотозвіт, який ви можете подивитись тут

 

17 вересня

2 Факультет психології висловлює вітання Оксеніч Ксенії, студентці четвертого курсу, яка посіла перше місце... Докладніше

 

12 вересня 2012

21 вересня о 15-00 в аудиторії 450 відбудуться загальні збори трудового колективу факультету. Явка всім обов`язкова

 

3 вересня 2012

Відтепер ви можете завантажувати інформаційні бюлетені з нашого сайту

Випуск 3 Випуск 4

 

1 вересня 2012

1

Першокурсник-2012

Фотозвіт

 

1 вересня 2012

3Факультет психології вітає своїх першокурсників із Днем знань! Творчого завзяття, радісних студентських емоцій, успіхів у навчанні!

Ваш факультет

 

28 серпня

До уваги студентів-першокурсників! Загальні збори відбудуться 30 серпня о 12-00 в ауд. 449.

Поселення до гуртожитку буде проходити 30.08 з 8-30 в ауд. 441.

 

15 червня

Шановні відвідувачі нашого сайту! Відтепер запрацював власний сайт лабораторіії психодіагностики. Докладніше

 

30 травня

image

Вітаємо нашу групу ПС-43 із першим місцем в Університетському конкурсі академічних груп! Так тримати!!!

Докладніше

 

28 травня

Вітаємо випускників нашого факультету!!! Бажаємо успіхів у подальшому життєвому шляху!!!

 

 

 

 

фотозвіт

 

20 травня

УВАГА! Шановні студенти! Важлива інформація для тих, хто хоче приймати участь у міжнародних стипендіальних програмах, проектах, грантах і т.д. До Вашої уваги список потрібних сайтів!

www.mib.edu .
www.eurias-fp.eu/eligibility-requirements
- www.eurias-fp.eu/types-fellowships http://www.2013-2014.eurias-fp.eu
www.sss.ias.edu/applications
www.cienciasemfronteiras.gov.br/web/csf-eng/opportuni.. http://www.bssu.ro/index.php/en/application.html
www.iehei.org/
seeu.edu.mk/en/future-students/student-life/dormitories

 

14 травня

image

До уваги абітурієнтів! Факультет психології відповідає на найважливіші питання.

Докладніше

 

7 травня

Пам`ятка випускникові. Ти хочеш отримати роботу? Зробити кар'єру? Твій успіх залежить від багато чого : професійної підготовки, таланту , працездатності , підтримки впливових людей, везіння. Але головне - з розумом провести власну рекламну кампанію.

Докладніше

 

3 травня

image

У червні 2012 року факультет психології Київського Національного університету імені Тараса Шевченка спільно з факультетом психології Харківського Національного університету ім. В.Н.Каразіна за сприяння Громадської Організації “Товариство незалежних експертів» започатковує проведення Літньої психологічної школи під назвою «ПСИХОЛОГІЯ: ВІДКРИТИЙ ПРОСТІР» і запрошує всіх бажаючих взяти участь у її проведенні!

Докладніше

 

23 квітня

 

 

 

 

 

 

 

22 березня

image

Сьогодні підведено підсумки першого туру Всеукраїнської Олімпіади з психології. Вітаємо переможців!

Докладніше

 

22 березня

image

22.03.2012 відбулася звітна конференція профспілкової організації факультету.
Порядок денний включав два питання:
1 ) Звіт про роботу профспілкової організації факультету за 2011 року.
2 ) Вибір делегатів від факультету на XXXIV звітну конференцію профспілкової організації університету.
Звіт голови профбюро Буяло Юлії про роботу профспілкової організації факультету був одноголосно визнаний задовільним. Деканом факультету, Крейдун Надією Петрівною , було висунуто пропозицію про перспективи роботи профспілкової організації на факультеті.
Так само, було вибрано 7 делегатів , представників факультету, на XXXIV звітну конференцію профспілкової організації університету, яка відбудеться 26.03.2012, у Великій Хімічній аудиторії головного корпусу університету о 15:30 .

 

20 березня

image

22 березня о 13-20 в аудиторії 4-50 підведення підсумків І туру Олімпіади з психології. Запрошуємо всіх учасників Олімпіади.

 

19 березня

image

Вітаємо Кирила Чупрова, студента нашого факультету, із 3м місцем у конкурсі "Містер Універ"

Докладніше

 

15 березня

image

14 березня наш фаультет вітав із 80-річним ювілеєм професора кафедри педагогіки, кандидата технічних наук, Подоляка Ярослава Володимировича. Шановний Ярослав Володимирович! Бажаємо Вам багато удач, радості, наукової енергії, хороших посмішок, весни у серці та везіння.

Докладніше

 

15 березня

image

23 квітня 2012 в Харківському національному університеті імені В.Н. Каразіна на факультеті психології пройде Міжнародна молодіжна науково - практична конференція «Вектори психології -2012». Для участі у конференції запрошуються студенти та аспіранти.

Докладніше

 

14 березня

image

.

Сьогодні на нашому факультеті відбувся 1й тур Всеукраїнської студентської олімпіади з психології. До вашої уваги пропонується фотозвіт.

 

12 березня

УВАГА !

image
.

14 березня о 13.30 відбудеться 1й тур Всеукраїнської студентської олімпіади з психології! Запрошуємо прийняти участь студентів ВСІХ курсів !

 

1 березня

Відкриття он-лайн консультації психологів нашого факультету

image
.

Шановні гості! Наш час є дуже дінамічним і він вимагає від людини постійного напруження і руху. Через це особистість часто забуває піклуватися про самого себе, цікавитися собою, що спричиняє виникнення багатьох запитань, на які вона сама не завжди може відповісти. Саме тому ми відкриваємо он-лайн консультацію психологів нашого факультету, де тепер Ви можете задати будь-яке запитання про Ваші проблеми, про те, що Вас турбує, про те, що Вас цікавить. Надсилайте Ваші запитання на електронну адресу psy-univerconsulting@ukr.net , і психологи нашого факультету будуть раді допомогти Вам, відповівши на запитання. Чекаємо на Ваші листи.

 

29 лютого

image

25 березня 2012 в Харківському національному університеті імені В.Н. Каразіна пройде День відкритих дверей. Запрошуємо абітурієнтів.

 

18 лютого

image

Лабораторія психодіагностики факультету психології ХНУ ім.Каразіна завершила роботу над новим психометричним тестом "Опитувальник жіночої адаптивності у відносинах з протилежною статтю". Вибірка стандартизації репрезентативна, 557 чоловік, надійність і валідність доведені. Проблеми в міжособистісних відносинах найбільш болісно переживаються жінками і є предметом звернення до психологів-консультантів та психотерапевтів. На жаль, ще частіше жінки звертаються до ворожок, екстрасенсів, астрологів ... Ми пропонуємо професійний психодиагностический інструментарій, який дозволить психологам працювати з найважливішим жіночим адаптаційним ресурсом у відносинах з протилежною статтю - мистецтвом кокетства. Образ гламурної кокетки експлуатується в рекламі, літературі, кіно, це мистецтво передається від матері до дочки, воно оточене ореолом таємничості і магії, однак тепер у вас є можливість познайомитися з його науковим аналізом і придбати відповідний вимірювальний інструмент, так як тільки на науковому рівні можна дійсно пояснювати, прогнозувати і контролювати реальність, в тому числі психічну ... Сонце не стає менш прекрасним, від того, що астрофізики довели, що це зірка, а не Бог Ра, плаваючий на своїй човні по небесному Нілу ...

 

17 лютого

image

До уваги студентів, аспірантів та докторантів!

20.02.2012 в аудиторії 4-35 о 13-25 відбудеться методичний семінар "Використання кореляційного аналізу в дипломних та дисертаційних дослідженнях". Лектор: к. психол. н., доц. Заїка Є.В

 

25 січня

image

У зв'язку з різким зниженням температури повітря початок семестру переноситься на 6 лютого

За даними Українського гідрометеорологічного центру Міністерства надзвичайних ситуацій України з 28 січня по 6 лютого цього року на всій території країни прогнозується різке зниження температури повітря, що може негативно вплинути на стан здоров'я учасників навчально-виховного процесу.

З метою запобігання шкідливому впливу низьких температур на стан здоров'я студентів, а також безпечного функціонування в цих умовах університету Міністерство освіти і науки, молоді та спорту рекомендує призупинити навчально-виховний процес до 5 лютого 2012 року.

Згідно з розпорядженням ректора початок семестру переноситься на понеділок, 6 лютого 2012 року.

Викладачі, науковці та співробітники університету працюють у штатному режимі.

 

12 січня

image

5 лютого в рамках Дня відкритих дверей відбудеться олімпіада з біології. Початок о 9-00.

Програма Дня відкритих дверей

 

8 грудня
Вашій увазі пропонується програма Міжнародної наукової конференції « Наукова спадщина Д. М. Узнадзе і сучасність»
Завантажити програму (pdf)

 

28 листопада
У середу, 23 жовтня, в стіни рідного факультету із Італії повернулася делегація нашого факультету у складі декана та представників студентського самоврядування.
...

25 листопада
2 грудня 2011 в Харківському національному університеті імені В. Н. Каразіна на факультеті психології пройде англомовна Студентська наукова конференція «The student researcher in the modern psychological space».

25 листопада

Запрошуємо всіх на презентацію, присвячену візиту делегації нашого факультету до Італії. Презентація відбудеться 25 жовтня о 13-30 в аудиторії 450.

 

26 жовтня 2011

Ми у соціальних мережах

докладніше...

 

17 жовтня 2011

26 жовтня в 14-00 в рамках традиційного конкурсу першокурсників "Alma Mater" пройде виступ студентів нашого факультету. Підтримаємо наш перший курс!

 

11 жовтня 2011

Стипендіальна програма «Завтра.UA» Фонду Віктора Пінчука - розпочався прийом заявок від студентів.

...

30.09.2011

До уваги студентів та викладачів: на сторінках кафедр оновлено документи.

 

12.09.2011

9 - 10 грудня 2011 року на факультеті пройде Міжнародна наукова конференція «Наукова спадщина Д.Н. Узнадзе і сучасність».

докладніше...

 

7.09.2011

До уваги студентів. 9.09 в 13-30 на факультеті пройдуть загальні збори студентів факультету. Явка обов'язкова.

 

12.08.2011

Факультет вітає своє поповнення!

До Вашої уваги список першокурсників, зарахованих до факультету психології:

1 Асауленко Олена

2 Баєва Каріна

3 Берсеньова Ольга

4 Божко Ганна

5 Бутівщенко Денис

6 Ватуля Марина

7 Веремей Денис

8 Верещак Анастасія

9 Дувалко Леся

10 Єгорова Юлія

11 Журавель Анастасія

12 Заугарова Марія

13 Зьома Христина

14 Киричик Наталія

15 Клименко Юлія

16 Коваленко Ольга

17 Ковальова Карина

18 Корнієнко Олександр

19 Лебеденко Катерина

20 Ломака Поліна

21 Лукашова Вікторія

22 Мадаяну Артур

23 Манаєнкова Валерія

24 Нефьодова Каріна

25 Панасенко Катерина

26 Партала Руслана

27 Попов Едуард

28 Прокопенко Марія

29 Резнік Ганна

30 Савіна Мілєна

31 Сачок Ксенія

32 Семеніхіна Ксенія

33 Ситничук Аліна

34 Смольська Ганна

35 Соловйова Олена

36 Старікова Наталія

37 Терентьєва Аліна

38 Успенська Валерія

39 Цеба Анастасія

40 Черниш Юлія

41 Ященко Катерина

Також факультет запрошує абітурієнтів на навчання за контрактом.

Зверніть увагу, наші першокурсники, що Вам необхідно бути присутнім на загальних зборах студентів-першокурсників факультету 30.08 о 14 годині за адресою: пл. Свободи, 6 (споруда колишньої військової академії), IV поверх, аудиторія 4-49.

У разі потреби у гуртожитку:

- поселення відбудеться 29.08, о 8-30 на факультеті психології в аудиторії 4-41 (пл. Свободи, 6). Звертаємося з проханням підготувати всі документи, що необхідні для поселення у гуртожитку.

Усі довідки за телефоном 707-50-23 - деканат факультету.

 

Ми у соцмережах

English version

 

Контакти

Наша адреса: 61077 Харків, пл. Свободи, 6, Харківський національный університет імені В. Н. Каразіна, 438, деканат факультету психології. Телефони: (0572) 707-50-23, 707-51-53, 707-51-70, 707-53-53. E-mail: psy-univer@ukr.net