Калініна  Наталія Сергіївна, випускниця факультету психології Харківського національного університету ім. В.Н. Каразіна 2015 року. Військовий психолог. З 2015 року психолог в системі виконання покарань. З 2017 року в лавах Національної гвардії України - старший офіцер (психолог) окремого загону спеціального призначення. 

Я пишаюсь тим, що я випускниця факультету психології Харківського національного університету імені В.Н. Каразіна! 
Кожного разу, коли я переступаю поріг Alma Mater, я дякую Всесвіту за можливість бути спеціалістом своєї сфери, мати чітке і стійке підґрунтя для професійного розвитку, вміти виділити головне і бачити перспективи. Це все завдяки родині викладачів та співробітників факультету.
Бути психологом-військовослужбовцем значить вміти працювати і як психолог, і як викладач, і як консультант. Завдяки тому багажу знань, які я отримала будучи студентом, для мене то не складно. Підготувати лекцію? Не питання! Підготувати і провести тренінг? Легко! Слухати і чути? Завжди! 

Мати класичну освіту психолога, бути випускником факультету психології Харківського національного університету ім. В.Н. Каразіна для мене означає - бути озброєним по максимуму! 

 

Привіт, я, Катерина Овсянникова, - випускниця факультету психології ХНУ імені Каразіна 2007 року. Зараз я - нейропсихолог, фахівець з розвитку, абілітації та соціалізації сімей з дітьми з особливими потребами, засновник і керівник двох центрів психокорекції та розвитку для дітей з особливими потребами та спеціалізованого дитячого садка "A.KID" в м. Київ, автор навчальних програм і методик. Я досліджую нейро-інновації та нейро-гаджети.
І цього всього не було б в моєму житті, якби не факультет психології.
Я, як раз та людина, яка вважає Виготського генієм і, у якого Леонтьєв, Ельконін, Гіппенрейтер і Рубінштейн - настільні книги. Мені в житті стало в нагоді все, що я вчила на факультеті і, навіть, більше.

Я відчуваю море подяки до всіх викладачів, від яких я отримала безцінні знання. Особливо всю цінність розумієш вже після навчання. Я повертаюся до конспектів і книг до сих пір.
Вікова психологія, когнітивна психологія, психологія емоцій, ігрова психологія і т.д .: всі ці знання я використовую у своїй роботі.
Крім знань на факультеті приголомшлива атмосфера прийняття, емпатії, любові і підтримки. Цю атмосферу я намагаюся привносити в свою команду, адже нас уже більше 60 осіб.
Низький уклін і море подяки моїм викладачам і наставникам
тим, кого вже, на жаль, немає з нами:
Лактіонова Олександру Миколайовичу. Він визначив мій шлях в психологію. Вірю, що я його не підводжу.
Улюбленому Кураторові - Поливановій Олені Євгенівні. Джерело знань, любові і підтримки.
Олександру Костянтиновичу Дусавіцкому - геній, глибока і світла людина.
Також хочу висловити свою щиру повагу і захоплення тим прекрасним людям, які продовжують вчити, виховувати і надихати цілі покоління прекрасних фахівців.
Надія Петрівна: важко підібрати слова, щоб висловити захоплення цією жінкою, людиною і фахівцем. Спасибі вам!
Любов Миколаївна, Олена Анатоліївна, Олександр Суренович і всі-всі улюблені викладачі!
Для мене це були щасливі 5 років, які визначили мій професійний шлях і є фундаментом всіх проектів, які я створюю.

 

Литвінова Інна
психолог, арт-терапевт, перинатальний психолог, навчальний тренер, куклотерапевт, член Східноукраїнської асоціації арт-терапії, спікер міжнародного фестивалю «АРТ-Практик», співорганізатор фестивалю Арт-практик-діти (Чернівці), співорганізатор «Арт-студії «Сім'я» (Харків), доктор філософії в галузі психології, доцент кафедри психології Харківського інституту ПрАТ «ВНЗ« МАУП ».

"Мені пощастило навчатися на факультеті психології, спілкуватися з чудовими викладачами, які і самі люблять психологію, і вміють прищепити любов до науки своїм студентам. Любов до психології - величезна сила, яка привела мене до сьогоднішніх досягнень, це - мій потенціал нових звершень. На факультеті я відчувала повагу до моїх інтересів і підтримку їх подальшого розвитку: за першою професією я - акушерка, і в моєму дипломі я продовжила своє спілкування з вагітними. Далі була дисертація і спеціалізація перинатальний психолог.
Дивно було те, що ми всією групою надходили на біологічний факультет кафедру психології, а закінчили КРУТО !!! ФАКУЛЬТЕТ ПСИХОЛОГІЇ. Ми - перший набір заочного відділення.
Я пишаюся, що Харківський національний університет імені В. Н. Каразіна - «команда молодості нашої, команда, без якої нам не жити".

Даніїл Церковний

Випускник факультету психології 2013 року. Кризовий інтернет маркетолог. Засновник SMM Cluster. Спеціаліст в сфері соціальних мереж і таргетированной реклами. Викладач курсів по SMM для бізнесу і Комплексниому Інтернет маркетингу. Автор статей, чек-листів і практичних інструментів по роботі з соціальними мережами.

"Під час навчання на факультеті психології, я отримав грандіозний практичний досвід, який в подальшому став у нагоді мені в моєму житті і роботі. Будучи активним учасником студентського самоврядування, я спробував себе в різних ролях: заступника студентської газети, куратора профорієнтаційного клубу для абітурієнтів, а також дизайнера плакатів, реклами і книг. Моя студентське життя було цікавим і насиченим, а все що я робив, як виявилося, стало базою для подальшого просування в професії.
Викладачі факультету - чудові професіонали в різних напрямках психології сформували базу знань, яку я легко застосовую в будь-яких сферах своєї роботи.
За рахунок досвіду проведення тренінгів в профорієнтаційному клубі і на заняттях я відразу після випуску влаштувався бізнес тренером з продажу. Знання психології переговорів і впливу допомогли мені пізніше, коли я відкрив агентство інтернет маркетингу. Вони ж допомогли створювати унікальні стратегії просування для наших клієнтів. Навіть сьогодні викладаючи рекламний дизайн, я обов'язково роблю акценти на його психологічні особливості.
У маркетингу в соціальних мережах важливо пам'ятати, що рушійною силою людини завжди є інтерес. А ось як правильно цей інтерес знайти і подати, це вже інша історія, відповідь на яку, можливо, ви знайдете на факультеті психології".

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Ми у соцмережах

English version