Новий сайт лабораторії

Шановні відвідувачі нашого сайту! Відтепер запрацював власний сайт лабораторіії психодіагностики.

Лабораторія психодіагностики факультету психології ХНУ імені В.Н. Каразіна має два тематичні підрозділи - відділення психодіагностики та відділення психофізіології.

Відділення психодіагностики займається впорядкуванням, адаптацією, рестандартізаціей психологічних тестів і розробкою нових тестів. Також проводиться практична психодіагностична робота і консультування з приводу коректного користування тестами, відбору психодіагностичних методик для вирішення певних практичних або наукових завдань. Відділення психофізіології має у своїй матеріальній базі наступне обладнання: 1) Психофізіологічний поліграфічний комплекс для тренінгів з біологічним зворотним зв'язком «РЕАКОР» (виробництво Медиком-МТД, м. Таганрог, РФ) 2) Комплекс ігрового биоуправления «БОСС-ПУЛЬС» (виробництво ГУ НДІ молекулярної біології і біофізики СО РАМН, м. Новосибірськ, РФ). В рамках психофізіологічної частини проводяться комплексні психофізіологічні дослідження та практична психокорекційна робота з підвищення стресостійкості, саморегуляції, адаптаційних можливостей дорослих людей. Устаткування лабораторії завдяки спеціально розробленим програмам також дозволяє працювати з дітьми від 5-ти років з проблемами сну, рухової активності, навчання, поведінки і т.д.

 

Ми у соцмережах

English version

 

Контакти

Наша адреса: 61077 Харків, пл. Свободи, 6, Харківський національный університет імені В. Н. Каразіна, 438, деканат факультету психології. Телефони: (0572) 707-50-23, 707-51-53, 707-51-70, 707-53-53. E-mail: psychology@karazin.ua