Екзамени та заліки

Екзамени:

Найближчий екзамен:

Викладач: Зуєв І.О.

Дата 16.02

 

 

Екзамен

 

 

ЕКЗАМЕН З ІСТОРІЇ ХАРКІВСЬКОЇ ПСИХОЛОГІЧНОЇ ШКОЛИ

 

Викладач Матеріал
Архів:
Заїка Є.В. Екзамен з нейропсихології розпочнеться о 16-00. До початку езамену необхідно роздрукувати бланк, в якому ви маєте надавати відповіді. Заповнений бланк фотографується або сканується по завершенню і надсилається викладачеві на пошту до 16-20. Роботи, надіслані пізніше, розглядатися не будуть.
Іванова О.Ф.

Завдання до другого перескладання іспиту з навчальної дисципліни «Проективні методи дослідження особистості» студентам Ш курсу денної форми навчання: 03.02.2021

Виконання завдань розраховано на 30 хвилин. Робота має бути оформлена як екзаменаційна робота, вказано номер групи, прізвище і ім’я, обов’язково підписана, сторінки мають бути пронумеровані. Робота має бути сфотографована і надіслана на електронну адресу до 14:35. ofivanova@karazin.ua

Барінова Н.В.

Екзамен з дисципліни "Загальна психологія. Вступ до психології" 01.02.2021 о 12-00.

Сфотографовану або відскановану роботу Ви маєте надіслати на електронну пошту викладачеві до завершення зазначеного часу. Після його завершення надіслані роботи перевірятися не будуть.

На роботі обов`язково мають бути зазначені Ваші П.І.Б., та стояти особистий підпис.

Заїка Є.В.

29.01.2021 о 15-20 відбудеться екзамен з дисципліни "Методологічні проблеми психології" .

Час, відведений на екзамен, становить 25 хвилин. Студенти мають надіслати сфотографований бланк з відповідями до 15-45 29 січня на пошту викладачеві. Роботи, надіслані після зазначеного часу, перевірятися не будуть. Посилання на екзамен з`явиться на цій сторінці рівно о 15-20: саме в цей час необхідно оновити сторінку.

До екзамену студенти мають підготувати БЛАНК: роздрукувати його (або, якщо немає можливості, накреслити такий самий від руки). Важливо: усі дані в бланку (П.І.Б., курс, група, і особистий підпис) мають бути заповнені.

Яворовська Л.М. Екзамен з дисципліни "Основи психологічного консультування" розпочнеться 26.01.2021 о 15-20. Посилання на нього з`являться на цій сторінці у зазначений час. Інструкції щодо регламенту проведення іспиту та інформацію, що стосується того, куди слід надсилати виконані роботи, вам надав викладач.
Зуєв І.О.

Екзамен з гендерної психології 26.1.2021. До початку екзамену Ви маєте роздрукувати та підготувати БЛАНК

Під час надавання відповідей обводьте кружками правильні відповіді.

Яворовська Л.М. Екзамен з дисципліни "Основи психологічного консультування" розпочнеться 15.01.2021 о 10-00. Посилання на нього з`являться на цій сторінці у зазначений час. Інструкції щодо регламенту проведення іспиту та інформацію, що стосується того, куди слід надсилати виконані роботи, вам надав викладач.
Іванова О.Ф. Екзамен з дисципліни "Гендерна психологія" розпочнеться 15.01.2021 о 10-00. Посилання на нього з`являться на цій сторінці у зазначений час. Інструкції щодо регламенту проведення іспиту таінформацію, що стосується того, куди слід надсилати виконані роботи, вам надав викладач.
Федосєєв В.А. Екзамен з дисципліни "Психотерапія" розпочнеться 11.01.2021 о 10-00. Посилання на нього з`являться на цій сторінці у зазначений час. Інструкції щодо регламенту проведення іспиту таінформацію, що стосується того, куди слід надсилати виконані роботи, вам надав викладач.
Заїка Є.В. Екзамен з дисципліни "Методологічні проблеми психології" розпочнеться 11.01.2021 о 10-00. Посилання на нього з`являться на цій сторінці у зазначений час. Інструкції щодо регламенту проведення іспиту таінформацію, що стосується того, куди слід надсилати виконані роботи, вам надав викладач.
Іванова О.Ф.

04.12.2021. Завдання до іспиту з навчальної дисципліни «Проективні методи дослідження особистості» студентам Ш курсу денної форми навчання.
Виконання завдань розраховано на 60 хвилин. Робота має бути оформлена як екзаменаційна робота, вказано номер групи, прізвище і ім’я), обов’язково підписана, сфотографована і надіслана на електронну адресу до 11:10 ofivanova@karazin.ua

Іванова О.Ф.

«Проективні методи дослідження особистості» студентам Ш курсу заочної форми навчання.
Виконання завдань розраховано на 30 хвилин. Робота має бути підписана, сфотографована і надіслана на електронну адресу до 15-35:
ofivanova@karazin.ua

Маєвська Н.А.

ДО УВАГИ СТУДЕНТІВ ГРУПИ ЗПС-31

14 грудня 2020 року о 9.30 розпочнеться екзамен з навчальної дисципліни «Основи психологічного консультування» на платформі Zoom. Бланк для відповідей необхідно роздрукувати або виготовити від руки до екзамену, зазначивши на ньому своє прізвище та ініціали, групу. Відповівши на всі запитання, підпишіть бланк, сфотографуйте його і відправите фото на адресу:namaevska@karazin.ua до 10.15. Роботи, надіслані в іншій час, розглядатися не будуть.

Зуєв І.О.

17.11.2020 відбудеться екзамен з вікової психології. Початок екзамену о 16-00; роботи мають бути надіслані викладачеві на пошту zuev_ia@ukr.net до 16-30

Бланк відповідей надасть викладач

Милославська О.В.

На сайті розміщено бланк відповідей на тестові завдання з курсу «Психологія конфліктів» Бланк необхідно роздрукувати або виготовити від руки до екзамену, зазначивши на ньому своє прізвище та ініціали, групу.

Інструкції щодо надсилання заповненого бланку - у викладача. Початок екзамену - 31.10.2020 о 13-00. Закінчення прийому робіт - 13-30

Павленко В.М. Екзамен з курсу "Клінична психодіагностика" відкривається 30.10.2020 о 15-20. Строк завершення - до 16-00. Бланки було розіслано викладачем
Маєвська Н.А.

ДО УВАГИ СТУДЕНТІВ ГРУП ЗПС-31
На сайті факультету розміщено бланк відповідей на тестові завдання з курсу «Історія психології» (перескладання). Бланк необхідно роздрукувати або виготовити від руки до екзамену, зазначивши на ньому своє прізвище та ініціали, групу.
30 червня о 10.00 годині на сайті факультету в розділі "Екзамени та заліки" буде відкрито питання тестових завдань. Студент на бланку відповідей ставить відмітки, що визначають правильні варіанти.
Відповівши на всі запитання, підпишіть бланк, сфотографуйте його і відправите фото на адресу:namaevska@karazin.ua до 10.45.
Роботи, надіслані  в іншій час, розглядатися не будуть.
Важливо: файл з фото назвати так:  «Прізвище студента.Група».
Тест складається з 40 завдань. Вірна відповідь оцінюється в 1 бал. Невірна – в 0 балів. Максимальна кількість балів-40.

Олефір В.О.

Бланк відповідей на питання тестового екзаменаційного завдання з курсу «Математичні методи в психології» (перескладання).

Студенти заздалегідь роздруковують, або на аркуші паперу готують цей бланк (пишуть номер питання та варіанти відповідей, вказують своє прізвище та ініціали,
ставлять підпис).
29 червня об 11.00 годині буде відкрито питання тестових завдань. Студент на бланку відповідей ставить відмітки, що визначають правильні варіанти.
29 червня о 12.00 студент відправляє фото аркушу відповідей з власним підписом на пошту general_psychology@karazin.ua

Олефір В.О.

Бланк відповідей на питання тестового екзаменаційного завдання з курсу «Математичні методи в психології».

Студенти заздалегідь роздруковують, або на аркуші паперу готують цей бланк (пишуть номер питання та варіанти відповідей, вказують своє прізвище та ініціали,
ставлять підпис).
27 червня о 09.00 годині буде відкрито питання тестових завдань. Студент на бланку відповідей ставить відмітки, що визначають правильні варіанти.
27 червня о 10.00 студент відправляє фото аркушу відповідей з власним підписом на пошту general_psychology@karazin.ua

Милославська О.В.

Бланк до екзаменаційного тесту з дисципліни "Експериментальна психологія". (Перескладання)

Студенти заздалегідь роздруковують, або на аркуші паперу готують цей бланк (пишуть номер питання та варіанти відповідей, вказують своє прізвище та ініціали, ставлять підпис).
26 червня о 12.00 годині буде відкрито питання тестових завдань. Студент на бланку відповідей ставить відмітки, що визначають правильні варіанти або пишуть відповідь.
26 червня до 13.00 студент відправляє фото аркушу відповідей з власним підписом на пошту  - myloslavskaia@gmail.com

Маєвська Н.А.

ДО УВАГИ СТУДЕНТІВ З КУРСУ ДЕННОЇЇ ФОРМИ НАВЧАННЯ
На сайті факультету розміщено бланк відповідей на тестові завдання з курсу «Історія психології». Бланк необхідно роздрукувати або виготовити від руки до екзамену, зазначивши на ньому своє прізвище та ініціали, групу.
26 червня об 11.00 годині на сайті факультету в розділі "Екзамени та заліки" буде відкрито питання тестових завдань. Студент на бланку відповідей ставить відмітки, що визначають правильні варіанти.
Відповівши на всі запитання, підпишіть бланк, сфотографуйте його і відправите фото на адресу: namaevska@karazin.ua  до 11.45.
Роботи, надіслані  в іншій час, розглядатися не будуть.
Важливо: файл з фото назвати так:  «Прізвище студента. ПС-31 (32,33)».

Тест складається з 40 завдань. Вірна відповідь оцінюється в 1 бал. Невірна – в 0 балів. Максимальна кількість балів - 40.
Федосєєв В.А.

Бланк відповідей на питання тестового екзаменаційного завдання з курсу «Основи неврозології та психіатрії».

Студенти заздалегідь роздруковують, або на аркуші паперу готують цей бланк (пишуть номер питання та варіанти відповідей, вказують своє прізвище та ініціали, ставлять підпис).
26 червня о 09.00 годині на сайті факультету в розділі "Екзамени та заліки" буде відкрито питання тестових завдань. Студент на бланку відповідей ставить відмітки, що визначають правильні варіанти.
26 червня до 10.00 студент відправляє фото аркушу відповідей з власним підписом на пошту fedva2802@ukr.net

Заїка Є.В.

Бланк відповідей на питання тестового екзаменаційного завдання з курсу «Загальна психологія. Пізнавальні процеси».

Студенти заздалегідь роздруковують, або на аркуші паперу готують цей бланк (пишуть номер питання та варіанти відповідей, вказують своє прізвище та ініціали, ставлять підпис).

25 червня о 09.00 годині на сайті факультету в розділі "Екзамени та заліки" буде відкрито питання тестових завдань. Студент на бланку відповідей ставить відмітки, що визначають правильні варіанти.
25 червня до 09.25 студент відправляє фото аркушу відповідей з власним підписом на пошту evzaika@ukr.net.

РОБОТИ, НАДІСЛАНІ ПІСЛЯ ЗАЗНАЧЕНОГО ЧАСУ, РОЗГЛЯДАТИСЯ НЕ БУДУТЬ!!!

Павленко В.М.

Бланк відповідей для екзаменаційного тесту з курсу «Етнопсихологія».

23 червня о 10.00 годині на сайті факультету в розділі "Екзамени та заліки" буде відкрито питання тестових завдань. Студент на бланку відповідей ставить відмітки, що визначають правильні варіанти.
23 червня о 10.40 студент відправляє фото аркушу відповідей з власним підписом на пошту. Роботи, що надійшли після цього часу, розглядатися не будуть.

Відповівши на всі запитання, підпишіть бланк, сфотографуйте його і відправте фото на адресу vnp49@ukr.net

Заїка Є.В.

Бланк відповідей на питання тестового екзаменаційного завдання з курсу «Загальна психологія. Пізнавальні процеси».

Студенти заздалегідь роздруковують, або на аркуші паперу готують цей бланк (пишуть номер питання та варіанти відповідей, вказують своє прізвище та ініціали, ставлять підпис).

Зверніть увагу: питання від 1 до 10 оцінюються в 3 бали кожне, питання від 11 до 20 - в 4 бали.

20 червня о 10.00 годині на сайті факультету в розділі "Екзамени та заліки" буде відкрито питання тестових завдань. Студент на бланку відповідей ставить відмітки, що визначають правильні варіанти.
20 червня до 10.25 студент відправляє фото аркушу відповідей з власним підписом на пошту evzaika@ukr.net.

РОБОТИ, НАДІСЛАНІ ПІСЛЯ ЗАЗНАЧЕНОГО ЧАСУ, РОЗГЛЯДАТИСЯ НЕ БУДУТЬ!!!

Маєвська Н.А.

Бланк відповідей на тестові завдання з курсу «Історія психології».

Бланк необхідно роздрукувати або виготовити від руки до екзамену, зазначивши на ньому своє прізвище та ініціали, групу.
19 червня об 11.00 годині на сайті факультету в розділі "Екзамени та заліки" буде відкрито питання тестових завдань. Студент на бланку відповідей ставить відмітки, що визначають правильні варіанти.
Відповівши на всі запитання, підпишіть бланк, сфотографуйте його і відправите фото на адресу: namaevska@karazin.ua  до 11.45.
Роботи, надіслані  в іншій час, розглядатися не будуть.
Важливо: файл з фото назвати так:  «Прізвище студента. ПС-31 (32,33)».
Тест складається з 40 завдань. Вірна відповідь оцінюється в 1 бал. Невірна – в 0 балів. Максимальна кількість балів - 40.

Консультація до екзамену відбудеться 17 червня о 12-00 на платформі ZOOM.
Крейдун Н.П.

До уваги студентів першого курсу заочної форми навчання (та тих, хто здає академічну різницю)!

19 червня о 10-00 в даному розділі стануть доступні відкриті питання з дисципліни "Емоційно-вольові процеси". Студенти відповідають на них письмово, і потім фотографують або сканують виконану роботу із власним підписом та зазначеними П.І.Б. і налсилають на електронну пошту кафедри прикладної психології psy_applied@karazin.ua до 11-00 19 червня.

Милославська О.В.

Бланк до екзаменаційного тесту з дисципліни "Експериментальна психологія".

Студенти заздалегідь роздруковують, або на аркуші паперу готують цей бланк (пишуть номер питання та варіанти відповідей, вказують своє прізвище та ініціали, ставлять підпис).
18 червня об 11.00 годині буде відкрито питання тестових завдань. Студент на бланку відповідей ставить відмітки, що визначають правильні варіанти або пишуть відповідь.
18 червня до 11.45 студент відправляє фото аркушу відповідей з власним підписом на пошту  - myloslavskaia@gmail.com

Зотова Л.М.

Бланк до екзаменаційного тесту з дисципліни "Соціальна психологія".

Студенти заздалегідь роздруковують, або на аркуші паперу готують цей бланк (пишуть номер питання та варіанти відповідей, вказують своє прізвище та ініціали, ставлять підпис).
18 червня о 9.00 годині на сайті факультету в розділі "Екзамени та заліки" буде відкрито питання тестових завдань. Студент на бланку відповідей ставить відмітки, що визначають правильні варіанти або пишуть відповідь.
18 червня до 10.30 студент відправляє фото аркушу відповідей з власним підписом на кафедральну пошту кафедри прикладної психології  - psy_applied@karazin.ua

Крейдун Н.П.

Бланк відповідей на питання тестового екзаменаційного завдання з курсу «Загальна психологія. Емоційно-вольові процеси».

Студенти заздалегідь роздруковують, або на аркуші паперу готують цей бланк (пишуть номер питання та варіанти відповідей, вказують своє прізвище та ініціали, ставлять підпис).

16 червня о 09.00 годині на сайті факультету в розділі "Екзамени та заліки" буде відкрито питання тестових завдань. Студент на бланку відповідей ставить відмітки, що визначають правильні варіанти.
16 червня до 09.45 студент відправляє фото аркушу відповідей з власним підписом на пошту psy_applied@karazin.ua.

РОБОТИ, НАДІСЛАНІ ПІСЛЯ ЗАЗНАЧЕНОГО ЧАСУ, РОЗГЛЯДАТИСЯ НЕ БУДУТЬ!!!

Заїка Є.В.

Бланк відповідей на питання тестового екзаменаційного завдання з курсу «нейропсихологія».

Студенти заздалегідь роздруковують, або на аркуші паперу готують цей бланк (пишуть номер питання та варіанти відповідей, вказують своє прізвище та ініціали, ставлять підпис).
15 червня о 10.30 годині на сайті факультету в розділі "Екзамени та заліки" буде відкрито питання тестових завдань. Студент на бланку відповідей ставить відмітки, що визначають правильні варіанти.
15 червня до 10.50 студент відправляє фото аркушу відповідей з власним підписом на пошту evzaika@ukr.net.

РОБОТИ, НАДІСЛАНІ ПІСЛЯ ЗАЗНАЧЕНОГО ЧАСУ, РОЗГЛЯДАТИСЯ НЕ БУДУТЬ!!!

Павленко В.М.

Бланк відповідей для екзаменаційного тесту з курсу «Патопсихологія». (3 курс, денна форма навчання).

15 червня о 10.00 годині буде відкрито питання тестових завдань. Студент на бланку відповідей ставить відмітки, що визначають правильні варіанти.
15 червня о 10.30 студент відправляє фото аркушу відповідей з власним підписом на пошту. Роботи, що надійшли після цього часу, розглядатися не будуть.

Відповівши на всі запитання, підпишіть бланк, сфотографуйте його і відправте фото на адресу vnp49@ukr.net

Невоєнна О.А.

Бланк відповідей на завдання підсумкового контролю з «Педагогічної психологіі» (екзамен) треба роздрукувати до початку екзамену.

15.06.2020 о 9-00 відбудеться екзамен з «Педагогічної психологіі». На сайті факультету в розділі "Екзамени та заліки" будуть представлені завдання. Тривалість екзамену - 1 година (60 хвилин) . Екзаменаційну работу треба  підписати, поставити дату.

Після закінчення визначеного часу треба зробити фото  або скан - копію відповідей та надіслати на електронну пошту кафедри загальної психологіі не пізніше 10-05 ранку 15.06.2020 за адресою general_psychology@karazin.ua. Роботи, які будуть надіслані пізніше визначеного часу не будуть перевірятися.

Ярош Н.С.

Студенти заздалегідь роздруковують, або на аркуші паперу готують цей бланк (пишуть номер питання та варіанти відповідей, вказують своє прізвище та ініціали, ставлять підпис).

09 червня об 11.00 годині буде відкрито питання тестових завдань. Студент на бланку відповідей ставить відмітки, що визначають правильні варіанти.

09 червня о 12.00 студент відправляє фото аркушу відповідей із власним підписом на пошту.
Відповівши на всі запитання, підпишіть бланк, сфотографуйте його і відправите фото на адресу: ninayarosh88@gmail.com  до 12.00.

Роботи, надіслані  в іншій час розглядатися не будуть.
Тест складається зі 40 завдань. Вірна відповідь оцінюється в 1 бал. Невірна – в 0 балів. Максимальна кількість балів-40.
Іванова О.Ф.

Бланк відповідей на питання тестового екзаменаційного завдання з курсу «Історія Харківської психологічної школи» (перескладання).

Студенти заздалегідь роздруковують, або на аркуші паперу готують цей бланк (пишуть номер питання та варіанти відповідей, вказують своє прізвище та ініціали, ставлять підпис).
09 червня о 09.00 годині на сайті факультету в розділі "Екзамени та заліки" буде відкрито питання тестових завдань. Студент на бланку відповідей ставить відмітки, що визначають правильні варіанти.
09 червня о 09.30 студент відправляє фото аркушу відповідей з власним підписом на пошту elena.f.ivanova@gmail.com

Федосєєв В.А.

Бланк відповідей на питання тестового екзаменаційного завдання з курсу «Основи неврозології та психіатрії».

Студенти заздалегідь роздруковують, або на аркуші паперу готують цей бланк (пишуть номер питання та варіанти відповідей, вказують своє прізвище та ініціали, ставлять підпис).
07 червня о 12.00 годині на сайті факультету в розділі "Екзамени та заліки" буде відкрито питання тестових завдань. Студент на бланку відповідей ставить відмітки, що визначають правильні варіанти.
07 червня до 12.45 студент відправляє фото аркушу відповідей з власним підписом на пошту fedva2802@ukr.net

Олефір В.О.

Бланк відповідей на питання тестового екзаменаційного завдання з курсу «Математичні методи в психології». (група ЗПС-21)

Студенти заздалегідь роздруковують, або на аркуші паперу готують цей бланк (пишуть номер питання та варіанти відповідей, вказують своє прізвище та ініціали,
ставлять підпис).
07 червня о 10.00 годині буде відкрито питання тестових завдань. Студент на бланку відповідей ставить відмітки, що визначають правильні варіанти.
07 червня о 11.00 студент відправляє фото аркушу відповідей з власним підписом на пошту general_psychology@karazin.ua

Москаленко В.В.

Бланк відповідей для екзаменаційного завдання з курсу «Етнопсихологія».

06 червня о 12.00 годині буде відкрито питання тестових завдань. Студент на бланку відповідей ставить відмітки, що визначають правильні варіанти.
06 червня о 12.40 студент відправляє фото аркушу відповідей із власним підписом на пошту.

Відповівши на всі запитання, підпишіть бланк, сфотографуйте його і відправите фото на адресу: vvmoskalenko@karazin.ua (перші дві v) до 12.45.

Роботи, надіслані  в іншій час розглядатися не будуть.
Тест складається зі 40 завдань. Вірна відповідь оцінюється в 1 бал. Невірна – в 0 балів. Максимальна кількість балів-40.
Консультація до екзамену відбудеться 12 червня о 12-00 на платформі ZOOM.

Маєвська Н.А.

Бланк відповідей для екзаменаційного завдання з курсу «Історія психології».

Бланк необхідно роздрукувати або виготовити від руки до екзамену, зазначити на ньому своє прізвище та ініціали, групу.
06 червня об 11.00 годині буде відкрито питання тестових завдань. Студент на бланку відповідей ставить відмітки, що визначають правильні варіанти.
Відповівши на всі запитання, підпишіть бланк, сфотографуйте його і відправите фото на адресу: namaevska@karazin.ua  до 11.45.
Роботи, надіслані  в іншій час, розглядатися не будуть.
Важливо: файл з фото назвати так:  «Прізвище студента.ЗПС-31».
Тест складається з 20 завдань. Вірна відповідь оцінюється в 2 бали. Невірна – в 0 балів. Максимальна кількість балів - 40.
Консультація до екзамену відбудеться 3 червня о 18-00 на платформі ZOOM.

Заїка Є.В.

Бланк відповідей на питання тестового екзаменаційного завдання з курсу «Методологічні проблеми психології».

Студенти заздалегідь роздруковують, або на аркуші паперу готують цей бланк (пишуть номер питання та варіанти відповідей, вказують своє прізвище та ініціали, ставлять підпис).
06 червня о 10.00 годині буде відкрито питання тестових завдань. Студент на бланку відповідей ставить відмітки, що визначають правильні варіанти.
06 червня до 10.35 студент відправляє фото аркушу відповідей з власним підписом на пошту evzaika@ukr.net.

РОБОТИ, НАДІСЛАНІ ПІСЛЯ ЗАЗНАЧЕНОГО ЧАСУ, РОЗГЛЯДАТИСЯ НЕ БУДУТЬ!!!

Гімаєва Ю.А.

Отримати доступ до завдань: https://forms.gle/UK17uArbU6N4mZtz7.

Посилання буде активоване на початку іспиту. Якщо посилання не відкривається автоматично, необхідно скопіювати його та вставити в ручну в адресний рядок, а тоді задати пошук. Одразу необхідно заповнити обов’язкові поля : вписати e-mail та прізвище, ім’я та по батькові.

Підсумкова роботи містить 40 завдань закритого типу з чотирма варіантами відповідей, з яких тільки один є вірним. На опрацювання одного питання обмежень за часом немає, але на всю роботу відводиться обмежена кількість часу (тобто витрачати забагато часу на певне питання не бажано, тому що його  не вистачить на роботу у цілому). На кожне питання необхідно дати відповідь. Не забувайте натиснути відправку!

Ярош Н.С.

Бланк відповідей для екзаменаційного завдання з курсу «Соціальна психологія».

02 червня о 13.00 годині буде відкрито питання тестових завдань. Студент на бланку відповідей ставить відмітки, що визначають правильні варіанти.
02 червня о 13.45 студент відправляє фото аркушу відповідей із власним підписом на пошту.
Відповівши на всі запитання, підпишіть бланк, сфотографуйте його і відправите фото на адресу: ninayarosh88@gmail.com  до 13.45.

Роботи, надіслані  в іншій час розглядатися не будуть.
Тест складається зі 40 завдань. Вірна відповідь оцінюється в 1 бал. Невірна – в 0 балів. Максимальна кількість балів-40.

Ярош Н.С.
02 червня о 09.00 годині буде відкрито питання тестових завдань. Студент на бланку відповідей ставить відмітки, що визначають правильні варіанти.
02 червня о 10.00 студент відправляє фото аркушу відповідей із власним підписом на пошту.
Відповівши на всі запитання, підпишіть бланк, сфотографуйте його і відправите фото на адресу: ninayarosh88@gmail.com  до 10.00.

Роботи, надіслані  в іншій час розглядатися не будуть.
Тест складається зі 40 завдань. Вірна відповідь оцінюється в 1 бал. Невірна – в 0 балів. Максимальна кількість балів-40.
Заїка В.В.

Бланк відповідей для екзаменаційного тесту з курсу «Методологічні проблеми психології» (Заїка Є.В.).

01 червня о 09.00 годині буде відкрито питання тестових завдань. Студент на бланку відповідей ставить відмітки, що визначають правильні варіанти.
01 червня о 09.40 студент відправляє фото аркушу відповідей з власним підписом на пошту. Роботи, що надійшли після цього часу, розглядатися не будуть.

Відповівши на всі запитання, підпишіть бланк, сфотографуйте його і відправте фото на адресу evzaika@ukr.net

Зотова Л.М.

Бланк відповіді екзаменаційної роботи з «Соціальної психології»

Студенти заздалегідь роздруковують, або на аркуші паперу готують цей бланк (пишуть номер питання та варіанти відповідей, вказують своє прізвище та ініціали, ставлять підпис).
31 травня о 12.00 годині буде відкрито питання тестових завдань. Студент на бланку відповідей ставить відмітки, що визначають правильні варіанти.
31 травня о 13.15 студент відправляє фото аркушу відповідей з власним підписом на пошту Зотової Л.М  - lnzotova@karazin.ua

Заїка В.В.

Бланк відповідей для екзаменаційного тесту з курсу «Нейропсихологія» (Заїка Є.В.).

31 травня о 10.30 годині (відразу після завершення "Патопсихології") на сайті факультету в розділі "Екзамени та заліки" буде відкрито питання тестових завдань. Студент на бланку відповідей ставить відмітки, що визначають правильні варіанти.
31 травня об 11.00 студент відправляє фото аркушу відповідей з власним підписом на пошту. Роботи, що надійшли після цього часу, розглядатися не будуть.

Відповівши на всі запитання, підпишіть бланк, сфотографуйте його і відправте фото на адресу evzaika@ukr.net

Павленко В.М.

Бланк відповідей для екзаменаційного тесту з курсу «Патопсихологія».

31 травня о 10.00 годині буде відкрито питання тестових завдань. Студент на бланку відповідей ставить відмітки, що визначають правильні варіанти.
31 травня о 10.30 студент відправляє фото аркушу відповідей з власним підписом на пошту. Роботи, що надійшли після цього часу, розглядатися не будуть.

Відповівши на всі запитання, підпишіть бланк, сфотографуйте його і відправте фото на адресу vnp49@ukr.net

Яновська С.Г.

Бланк відповідей на питання тестового залікового завдання з курсу «Психологія підприємництва».

Студенти заздалегідь роздруковують, або на аркуші паперу готують цей бланк (пишуть номер питання та варіанти відповідей, вказують своє прізвище та ініціали, ставлять підпис).

30 травня о 12.15 годині на сайті факультету буде відкрито питання тестових завдань для перескладання заліку. Студент на бланку відповідей ставить відмітки, що визначають правильні варіанти.

30 травня о 13.00 студент відправляє фото аркушу відповідей з власним підписом на електронну пошту Яновської С.Г. sgyanovskaya@karazin.ua. Роботи, що надійшли після цього часу, розглядатися не будуть.

Яновська С.Г.

Бланк відповідей на питання тестового екзаменаційного завдання з курсу «Психологія конфліктів».

Студенти заздалегідь роздруковують, або на аркуші паперу готують цей бланк (пишуть номер питання та варіанти відповідей, вказують своє прізвище та ініціали, ставлять підпис).

30 травня о 12.00 годині на сайті факультету буде відкрито питання тестових завдань для перескладання іспиту. Студент на бланку відповідей ставить відмітки, що визначають правильні варіанти. 

30 травня о 13.00 студент відправляє фото аркушу відповідей з власним підписом на пошту кафедри прикладної психології  psy_applied@karazin.ua та електронну пошту Яновської С.Г. sgyanovskaya@karazin.ua. Роботи, що надійшли після цього часу, розглядатися не будуть.
Невоєнна О.А.

Бланк для заповнення відповідей на тестові завдання екзамену з «Педагогічної психології»

Екзамен буде проведено 30 травня об 11-00. На відповіді визначено 30 хвилин. На роботі обов`язково має бути особистий підпис студента. Заповнену роботу треба сфотографувати або зробити скан-копію та надіслати на електронну пошту кафедри загальної психології за адресою general_psychology@karazin.ua не пізніше 11-45. Роботи, надіслані  в іншій час розглядатися не будут!!! Тест складається з 20 завдань! На кожне завдання може бути дана 1 вірна відповідь! Вірна відповідь оцінюється в 2 бали. Максимальна кількість балів-40.

Іванова О.Ф.

Бланк відповідей на питання тестового екзаменаційного завдання з курсу «Історія Харківської психологічної школи».

Студенти заздалегідь роздруковують, або на аркуші паперу готують цей бланк (пишуть номер питання та варіанти відповідей, вказують своє прізвище та ініціали, ставлять підпис).
29 травня о 09.00 годині буде відкрито питання тестових завдань. Студент на бланку відповідей ставить відмітки, що визначають правильні варіанти.
29 травня о 09.30 студент відправляє фото аркушу відповідей з власним підписом на пошту elena.f.ivanova@gmail.com

Ярош Н.С.

Бланк для екзамену з курсу «Соціальна психологія»

Студенти заздалегідь роздруковують, або на аркуші паперу готують цей бланк (пишуть номер питання та варіанти відповідей, вказують своє прізвище та ініціали, ставлять підпис).
23 травня о 12.00 годині на сайті факультету в розділі "Екзамени та заліки" буде відкрито питання тестових завдань. Студент на бланку відповідей ставить відмітки, що визначають правильні варіанти.
23 травня о 12.45 студент відправляє фото аркушу відповідей з власним підписом на пошту Ярош Н.С. ninayarosh88@gmail.com

Яновська С.Г.

Бланк для екзамену з курсу «Психологія підприємництва»

20 травня о 13.00 годині на сайті факультету буде відкрито питання тестових завдань. Студент на бланку відповідей ставить відмітки, що визначають правильні варіанти.
20 травня о 13.45 студент відправляє фото аркушу відповідей з власним підписом на пошту Яновської С.Г. sgyanovskaya@karazin.ua

Невоєнна О.А.

Бланк для екзамену з курсу «Загальна психологія. Пізнавальні процеси»

Екзамен з навчальної дисципліни "Загальна психологія. Пізнавальні процеси" відбудеться 19.05.2020 об 11-00. Тривалість єкзамену - 45 хвилин (початок об 11-00, закінчення11-45) . Після заповнення бланку відповідей треба бланк із власним підписом сфотографувати або зробити скан-копію та надіслати не пізніше 11-50, 19.05.2020 на електронну пошту кафедри загальної психології general_psychology@karazin.ua
На запитання тесту може бути тільки 1 (одна) вірна відповідь.  Оцінка за вірну відповідь - 1 бал, максимальна за тест - 40 балів.

Павленко В.М.

Бланк відповідей на питання тестового екзаменаційного завдання з курсу «Клінічна психодіагностика»

Завдання буде оприлюднено на сайті о вівторок, 19 травня, о 13-00.

Відповівши на всі запитання, підпишіть бланк, сфотографуйте його і відправте фото вашому методисту на адресу ibartizel@gmail.com. Час виконання - 40 хвилин: роботи мають бути надіслані до 13-40.

Яновська С.Г.

Бланк для екзамену з курсу «Психологія конфліктів»

8 травня о 12.00 годині на сайті факультету буде відкрито питання тестових завдань. Студент на бланку відповідей ставить відмітки, що визначають правильні варіанти.
8 травня о 13.00 студент відправляє фото аркушу відповідей з власним підписом на пошту Яновської С.Г. sgyanovskaya@karazin.ua

 

Заліки:

Викладач Матеріал
Зімовин О.І. Залік з організаційного психологічного консультування
Лісеная А.М. Завдання для заліку з дисципліни "Психологія"
Москаленко В.В. ЗАЛІКОВЕ ЗАВДАННЯ з дисципліни «Психологія особистості»

 

 

 

 

 

     

 

Ми у соцмережах

English version

Контакти

Наша адреса: 61077 Харків, пл. Свободи, 6, Харківський національный університет імені В. Н. Каразіна, 438, деканат факультету психології. Телефони: (0572) 707-50-23, 707-51-53, 707-51-70, 707-53-53. E-mail: psychology@karazin.ua